PDA

Zobacz pełną wersję : Fotograf noworodków/niemowlaków



SinkER
17-10-2012, 12:18
Cześć!

Czy możecie polecić kogoś kto się zajmuje fotografią dzieci, w szczególności noworodków/niemowlaków.

Moja przyjaciółka, świeżo upieczona mama, poprosiła mnie o podesłanie kontaktów do takich fotografów. Dla mnie jest to dziedzina fotografii, na której się nie znam i nie znam osób które robią takie dobre i fajne zdjęcia.

Jeżeli znacie godnych polecenia fotografów to proszę podeślijcie jakieś namiary, nicki z forum lub strony www. Ja osobiście pogooglowałem troche, coś wybrałem, ale chciałbym jej podesłać jeszcze parę namiarów.

Dzięki,
Robert

R
17-10-2012, 12:35
http://babyasart.com/

Uysy.
17-10-2012, 12:43
KLIK (http://beatawojtczak.pl/)

MrQba
17-10-2012, 13:48
http://www.monikastachura.com/fotografie_dzieci.html

hobbits
18-10-2012, 09:08
Z forumowych koleżanek zajmujących się fotografią dzieci na pewno można polecić:

imonmati (http://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=17232)
tinaga (http://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=19367)
koffee (http://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=18596)

SinkER
18-10-2012, 10:21
Dzięki za pomoc.
Na jeden z linków trafiłem w googlach ;)