PDA

Zobacz pełną wersję : Polska - Anglia



manfred
16-10-2012, 20:48
Przepraszam jestem Wyspach Kanaryjskich i nie wiem jaki wynik. U mnie 35 st w cieniu piękne słońce zimne piwo opalone dziewuchy. No to jaki wynik na naszym super wypasionym stadionie narodowym?

zuto
16-10-2012, 20:49
0:0:1
deszcz wygrywa...

MadOnion
16-10-2012, 20:51
u mnie grają ... Lato - Jesień (0:1)

manfred
16-10-2012, 20:52
0:0:1
deszcz wygrywa...
No ale zamykany dach super drenaże nie rozumiem... ;-)

zuto
16-10-2012, 20:53
jaki zamykany?
dach jest, ale kto powiedział że on ma być zamykany?
My już taki plan mamy... utopić anglików...

stock
16-10-2012, 20:56
dzięki kałuzom mieliśmy szanse by nie przewalić 5:0

manfred
16-10-2012, 20:57
Stadion Narodowy nie ma drenażu bo ma dach ja pierd....le takie cuda to nawet w erze nie wymyślają.

zuto
16-10-2012, 20:57
No to już wiemy jaka będzie wymówka przy przeniesieniu... ehhhhh....

MadOnion
16-10-2012, 20:58
a ile :D 10:0 ?

zuto
16-10-2012, 21:01
Aż się ciśnie na usta...
Jaki dach? a po uj na dach...

docxxx
16-10-2012, 21:06
To jest jakis żart. Nie zamkneli dachu?!

prz3mo
16-10-2012, 21:11
Po co zaraz te nerwy? Spokojnie, jest dobrze, nie przegramy dziś :) A to jest niewątpliwie sukces :-P ;)

manfred
16-10-2012, 21:12
Powiedziałem żonie że odpuszczam mecz piwo i dziewczynki na meczu w imię naszej miłości :-) musze jutro w totka zagrać

zuto
16-10-2012, 21:12
Po co zaraz te nerwy? Spokojnie, jest dobrze, nie przegramy dziś :) A jest niewątpliwie sukces :-P ;)

Co się odwlecze...

A wstyd (organizacyjny) zostanie...

pgaik
16-10-2012, 21:13
No to sobie pograli ;/

di_
16-10-2012, 21:15
Dach chroni tylko przed upałem (np. w czerwcu, w meczu ME). Jak wiadomo, przed deszczem takie coś nie chroni, to nie ma sensu go rozciągać.. ;-)

Dyziek
16-10-2012, 21:20
Heheh...przez dwa dni Felix wymiatał w sieci, ale z PZPN nikt nie wygra:) juz widze jutro wpisy na FB:) POL to jednak cudowny kraj:)

bogdi64
16-10-2012, 21:20
skoro nie mam meczu, to w jakim dziale dziś spamujemy (żona dała 1,5 godz wolności) ;)

Dyziek
16-10-2012, 21:25
Coś czuje, że będę pił piwo pod "Prawo Agaty";)

slasib
16-10-2012, 21:27
skoro nie mam meczu, to w jakim dziale dziś spamujemy (żona dała 1,5 godz wolności) ;)

to moze lepiej rozwod? :) bedziesz mial 24/h wolnosc :)
bo widzisz u mnie w domu mowie, kochanie jest mecz a zona na to tylko sie nie denerwuj za mocno

marki
16-10-2012, 21:33
Dach chroni tylko przed upałem (np. w czerwcu, w meczu ME). Jak wiadomo, przed deszczem takie coś nie chroni, to nie ma sensu go rozciągać.. ;-)

Skąd te informacje?

Za wiki:

Częściowo przezroczysty zamykany dach, został wykonany z włókna szklanego pokrytego warstwą teflonu, odpornego na zgniecenie oraz działanie czynników atmosferycznych (deszcz, żar słońca oraz utrzymuje do 18 cm mokrego śniegu).

Dex
16-10-2012, 21:36
Basen Narodowy :lol:

grunia99
16-10-2012, 21:36
No i mecz waterpolo odłożony. Trzeba nauczyć piłkę pływać.
LsUkiWW_mMc YdxCx7GilbQ

Dex
16-10-2012, 21:38
Kibice poszli popływać :D hahahahahahaha

!AGresT
16-10-2012, 21:42
Od dobrych 40 minut zastanawiam się, co tu sensownego napisać.
Przykro mi poddaję się, takie sytuacje potrafią właściwie opisać tylko Rosjanie...

di_
16-10-2012, 21:47
Skąd te informacje?


Takie tam, żarciki wieczorem.
Wierzę, na słowo, że dach ma chronić przed deszczem;)

marki
16-10-2012, 21:49
Takie tam, żarciki wieczorem.

Aa to w porządku, nie wyłapałem ;)

Kto by pomyślał, że w październiku może padać...

di_
16-10-2012, 21:54
To taki wstęp do "zima zaskoczyła drogowców" :)

MadOnion
16-10-2012, 21:56
Z nieba leci wielki balon Stratos.. on przykryje dach!

Dex
16-10-2012, 21:57
Przecież oni nie wiedzieli, ze pada :mrgreen:

Cosnek
16-10-2012, 22:50
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/842/capturehej.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

:D

sea21
16-10-2012, 23:31
Jakby mi ktoś opowiadał co się stało to bym nie uwierzył...

elanek
16-10-2012, 23:51
Jakby mi ktoś opowiadał co się stało to bym nie uwierzył...

Własnie. Dowiedziałem się zaraz po treningu, ktoś zadzwonił. Myślałem, że mnie wkręcają...

sprychu
17-10-2012, 00:29
I pomyśleć, że są tacy którzy twierdzą, że football i wszystko co z nim związane, to najnudniejsza rzecz na świecie. A tu taki ubaw :mrgreen:

Boryszuk
17-10-2012, 00:31
I pomyślałby kto, że Anglikom deszcz przeszkadza... ;)

sprychu
17-10-2012, 00:42
No, to też zabawne ;) Szkoda tylko tych kibiców co na stadionie byli, im pewnie do śmiechu nie było. Chociaż z drugiej strony, wzięli udział w jednym z większych kabaretów ostatnich lat, kiedyś będą o tym wnukom opowiadać.
Tylko kto im w to uwierzy ;)

sea21
17-10-2012, 00:54
"Decyzja na temat biletów i uczestnictwa kibiców w środowym spotkaniu zostanie podjęta wkrótce. Gorący apel do kibiców, aby trzymali wejściówki i ich nie wyrzucali. Trudno powiedzieć coś na temat ewentualnych roszczeń. Oczywiście jest zagrożenie, że spotkanie odbędzie się przy pustych trybunach. Zobaczymy, co powiedzą przedstawiciele policji. Wszystko okaże się wkrótce."

Aras
17-10-2012, 07:44
I pomyśleć, że są tacy którzy twierdzą, że football i wszystko co z nim związane, to najnudniejsza rzecz na świecie. A tu taki ubaw :mrgreen:
Marco Pantani powiedział: „Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wciąż wybitnym sportowcem...” W stosunku do piłki kopanej powiedzieć by można że: nawet najlepszy piłkarz jest wciąż tylko wyżelowanym gwiazdorem ;)

Cosnek
17-10-2012, 11:07
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/819/16743585.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/840/12235426.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

No i wreszcie jakiś pożytek z tej piłki, pośmiać się można.

pil74
17-10-2012, 11:45
Szczerze się dziwie, że jest jeszcze tylu amatorów polskiej piłki, szczególnie w wykonaniu polskiej reprezentacji.
Praktycznie co mecz to jakaś kompromitacja, we wszystkich możliwych wydaniach.

jacq
17-10-2012, 12:19
hehehe chleba i igrzysk.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/6083_428189817230095_9538950_n.jpg)

elanek
17-10-2012, 13:26
Szczerze się dziwie, że jest jeszcze tylu amatorów polskiej piłki, szczególnie w wykonaniu polskiej reprezentacji.
Praktycznie co mecz to jakaś kompromitacja, we wszystkich możliwych wydaniach.

Myślę, że tylu nie ma, ale jak się trafi coś, z czego się można zdrowo pośmiać, to czemu nie podsyłać sobie :)?

maro842
17-10-2012, 13:41
No tak my dbamy o cudzoziemców i ich naturalny klimat, Polska-Grecja dach zamknięty by czuli sie jak u siebie, Polska -Anglia to samo aż strach pomyslec co by było jak bysmy grali z Antarktydą

Aras
17-10-2012, 15:05
To prawda że dziś dach ma być zamknięty? Nie wiem jak w stolicy, ale w Łodzi niebo całkowicie bezchmurne. Może chodzi o to by to straszne słońce zbytnio nie przypiekło delikatnych facjat tych heroicznych sportsmenów? ;)

hubik
17-10-2012, 15:07
W radiu mówią, że aktualnie jest otwarty.

manfred
17-10-2012, 17:30
Ups klopsik

rooner
17-10-2012, 19:39
Niezła gra, cieszy strzelona bramka i to, że drużyna się nie załamała.
Ale...tak słabej Anglii dawno nie widziałem:).
Trochę więcej determinacji i mogło być 2:1 dla nas.

Cosnek
17-10-2012, 19:51
Ihmo dobry mecz, chłopaki się starają i widać rezultaty. Lewandowski bryluje.

manfred
17-10-2012, 20:00
Cieszę się że trener nie grał na remis jak ten poprzednik... w sumie to zapomniałem jak się on nazywał.

sote
17-10-2012, 20:47
jeden dzien czlowiek nie wlaczy radia ani TV a tu takie jaja, patrz Pan...
Ale ci dwaj co uciekali przed ochroniarzami byli najlepsi ;)

sprychu
17-10-2012, 21:23
jeden dzien czlowiek nie wlaczy radia ani TV a tu takie jaja, patrz Pan...
Ale Ci dwaj co uciekali przed ochroniarzami byli najlepsi ;)

W pełni się zgadzam, to był jedyny pozytywny akcent wczorajszego wieczoru, i chwila rozrywki dla kibiców, chociaż tyle dostali.
Niestety, ktoś się bardzo przejął całą sytuacją, i ci dwaj zostaną pociągnięci do odpowiedzialności, tak jakby to był największy skandal tego, jakżeż pamiętnego dnia. I o ile zazwyczaj jestem za tym, aby takich oszołomów karać jak najsurowiej, o tyle wczoraj ta sytuacja i zachowanie tych dwu wynikały bezpośrednio z powodu tego, co się tam działo, a za co prawdopodobnie (jak zwykle zresztą) nikt nie odpowie. Jeżeli o mnie chodzi, to w nagrodę dałbym im wejściówki na wszystkie mecze eliminacji, także te wyjazdowe, zasłużyli sobie.

fafniak
17-10-2012, 21:40
lubie to ;)

Dorian
17-10-2012, 22:50
W pełni się zgadzam, to był jedyny pozytywny akcent wczorajszego wieczoru, i chwila rozrywki dla kibiców, chociaż tyle dostali.
Niestety, ktoś się bardzo przejął całą sytuacją, i ci dwaj zostaną pociągnięci do odpowiedzialności, tak jakby to był największy skandal tego, jakżeż pamiętnego dnia. I o ile zazwyczaj jestem za tym, aby takich oszołomów karać jak najsurowiej, o tyle wczoraj ta sytuacja i zachowanie tych dwu wynikały bezpośrednio z powodu tego, co się tam działo, a za co prawdopodobnie (jak zwykle zresztą) nikt nie odpowie. Jeżeli o mnie chodzi, to w nagrodę dałbym im wejściówki na wszystkie mecze eliminacji, także te wyjazdowe, zasłużyli sobie.

Niestety zamiast wejściówek mogą dostać karę 5tys. zł albo do 3 lat pozbawienia wolności...

sprychu
18-10-2012, 13:11
Niestety zamiast wejściówek mogą dostać karę 5tys. zł albo do 3 lat pozbawienia wolności...

No niestety, takie chore podejście, ale jest dla nich cień nadziei ;)
http://ofsajd.onet.pl/newsy/plywales-na-narodowym-jestes-poszukiwany,1,5280713,artykul.html

Cosnek
18-10-2012, 16:04
Niestety zamiast wejściówek mogą dostać karę 5tys. zł albo do 3 lat pozbawienia wolności...


http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Zapadly-wyroki-ws-bohaterow-basenu-narodowego,wid,15020323,wiadomosc.html

sokolnik
18-10-2012, 16:38
ich bieg po murawie to był jedyny pozytyw tego wieczoru na Narodowym. Jedyna rzecz po której pojawił się uśmiech (pozytywny) a nie śmiech z bezsilności, na mojej twarzy i wielu kibiców.

Aras
18-10-2012, 17:13
:D

hqgzvBLXfao

m3
18-10-2012, 19:22
To też dobre ;)
LfeTh5yXgbM

gregter48
19-10-2012, 00:34
ich bieg po murawie to był jedyny pozytyw tego wieczoru na Narodowym. Jedyna rzecz po której pojawił się uśmiech (pozytywny) a nie śmiech z bezsilności, na mojej twarzy i wielu kibiców.

A ja sie nie zgadzam ze to byl jedyny pozytyw tego wieczoru.Takie zachowanie wskazuje na prostackie zachowanie kogos kto cos takiego robi. Pochwalajac takie zachowanie, nastepna raza wybiegnie na plyte 100 ludzi majac swiadomosc ze komus to sie podoba i zaistnieje gdzies tam w mediach.
Tu gdzie mieszkam takie zdarzenia nie maja miejsca - no ale do wielu rzeczy trzeba dorosnac lubi miec swiadomosc co wypada, a co nie. Jakie zachowania organizatorow - takie widzow - zenada

sokolnik
19-10-2012, 01:48
A ja sie nie zgadzam ze to byl jedyny pozytyw tego wieczoru.Takie zachowanie wskazuje na prostackie zachowanie kogos kto cos takiego robi. Pochwalajac takie zachowanie , nastepna raza wybiegnie na plyte 100 ludzi majac swiadomosc ze komus to sie podoba i zaistnieje gdzies tam w mediach.
Tu gdzie mieszkam takie zdarzenia nie maja miejsca - no ale do wielu rzeczy trzeba dorosnac lubi miec swiadomosc co wypada , a co nie .Jakie zachowania organizatorow - takie widzow - zenada

nie byłeś 16tego na Narodowym to się nie odzywaj. Mówię o konkretnej sytuacji jaka miała miejsce a nie ogólne wbieganie na murawę podczas meczu itp. nie zmokłeś jak pies tego dnia, nie czekałeś mokry na mecz, który się nie odbył bo ktoś nie wcisnął guzika od dachu. Nie musiałeś kombinować sobie nieprzewidzianego noclegu o północy. Oczywiście, są hotele. Nie musiałeś martwić się o swoją pracę następnego dnia, co powie szef gdy nie przyjdę do pracy itp? oczywiście można wziąć wolne, jak się je ma. Jeden jedyny pozytyw tego dnia jaki mnie spotkał to ci 3 kibice biegający po murawie. Nic więcej.
a resztę kibiców którzy wbiegają PODCZAS MECZU na boisko potępiam. Bo psują widowisko. A jedyne widowisko jakie widziałem 16 to właśnie ci kibice. a że meczu nie było, wbiegli po decyzji że meczu nie będzie (wiadomo było że go nie będzie, nie trzeba było czekać na oficjalną decyzję) to sobie pobiegali i tyle.
inny OT, angielska federacja poczuła się jakoś "winna" (to za dużo powiedziane) i tych kibiców którzy musieli wracać do kraju 16 zaprosi na treningi kadry Anglii i chyba coś tam z biletami załatwi na mecze (niech ktoś potwierdzi). I to jest kultura. A u nas będą teraz tygodniami szukać winnych bo w Polsce nie ma zasad. Winny się nie znajdzie! Dziś słyszałem w TV że zwrotów pieniędzy nie będzie. Kibica w Polsce się nie szanuje. Nawet tego z kartą klubu PZPN, bo zwykły zjadacz chleba bez karty na mecz nie kupi biletu. ot i tyle.
A sztywne trzymanie się zasad to głupota w niektórych sytuacjach. I tyle. Oprócz prawa i przepisami dobrze jest się kierować zdrowym rozsądkiem bo przez to wszystko najwięcej traci zwykły kibic.

gregter48- skoro Ci tak dobrze tam gdzie jesteś, taki raj i porządek to czemu zajmujesz się sprawami w Polsce? po co zaprzątasz sobie tym głowę? przecież w Polsce to taka żenada...

gregter48
19-10-2012, 03:59
Wypowiadam sie, bo przezylem w tym kraju 40 lat i jest mi on bliski chocby dlatego ze mam tam rodzine, przyjezdzam na urlopy i mam nadzieje ze kiedys skoncza sie te ustawki kibicow na bitwy meczowe i pomeczowe, z ktorych drwi caly swial, sytuacje jak na "Narodowym basenie", ludzie zaczna zyc godnie nie od pierwszego do pierwszego, skonczy sie kiedys walka o wladze nie majaca na uwadze potrzeby ludzi w wiekszosci przypadkow,tragedie dzieci bedace pod opieka nieodpowiedzialnych za ich los rodzicow, narodowa tragedia (tradycja) ktorej na imie alkohol, sytuacji gdzie ktos traci dorobek zycia bo dzialaja tacy jak Amber Gold i nie ma winnych i wiele innych r zeczy i zeby ludzie zaczeli sie do siebie usmiechac w naturalny sposob.
Trzeba pozyc gdzies indziej, zeby zrozumiec ze mozna zyc inaczej niz tak jak opisalem, choc nigdzie nie jest idealnie, ale jakze inaczej.
Moze takie a nie inne spojrzenie za zagadnienie ma wplyw moj wiek, bo z wiekiem nabiera sie innego spojrzenia na otaczajacy nas swiat, oraz na to jak zyc aby byc szczesliwy, i miec szacunek do innego czlowieka.
Nie zamierzam cie przekonywac o moich racjach, ale zycze ci wiecej usmiechu na codzien i prosperity w codziennym zyciu.

sokolnik
19-10-2012, 08:12
Nie zamierzam cie przekonywac o moich racjach , ale zycze ci wiecej usmiechu na codzien i prosperity w codziennym zyciu.

Dziękuje i nawzajem.

jakbyś przyleciał do Polski tego dnia na mecz ciekawe co ty byś zrobił i co gadał? Jeden facet który wbiegł na murawę przyleciał 2 tyś km. A jego bieg to rozładowanie nerwów, emocji, bezsilności, jego oraz całego tłumu. To było lepsze niż puszczanie piosenki "Beautiful Day" by tłum uspokoić albo by dalej drwić z kibiców, już sam nie wiem.

krokus66
19-10-2012, 10:03
Wypowiadam sie , bo przezylem w tym kraju 40 lat i jest mi on bliski chocby dlatego ze mam tam rodzine ,przyjezdzam na urlopy i mam nadzieje ze kiedys skoncza sie te ustawki kibicow na bitwy meczowe i pomeczowe , z ktorych drwi caly swial , sytuacje jak na "Narodowym basenie", ludzie zaczna zyc godnie nie od pierwszego do pierwszego ,skonczy sie kiedys walka o wladze nie majaca na uwadze potrzeby ludzi w wiekszosci przypadkow,tragedie dzieci bedace pod opieka nieodpowiedzialnych za ich los rodzicow , narodowa tragedia (tradycja ) ktorej na imie alkohol , sytuacji gdzie ktos traci dorobek zycia bo dzialaja tacy jak Amber Gold i nie ma winnych i wiele innych r zeczy i zeby ludzie zaczeli sie do siebie usmiechac w naturalny sposob.
Trzeba pozyc gdzies indziej , zeby zrozumiec ze mozna zyc inaczej niz tak jak opisalem , choc nigdzie nie jest idealnie ,ale jakze inaczej.
Moze takie a nie inne spojrzenie za zagadnienie ma wplyw moj wiek , bo z wiekiem nabiera sie innego spojrzenia na otaczajacy nas swiat , oraz na to jak zyc aby byc szczesliwy , i miec szacunek do innego czlowieka.
Nie zamierzam cie przekonywac o moich racjach , ale zycze ci wiecej usmiechu na codzien i prosperity w codziennym zyciu.

Ze smutkiem przyznaję Ci rację.
Przeczytałem uważnie dwukrotnie Twą wypowiedź i ... zgadzam się całkowicie z każdym Twoim słowem; takie coś zdarza mi się dosyć rzadko. Można by jeszcze dużo, bardzo dużo napisać w tym temacie.
... sytuacji gdzie ktos traci dorobek zycia bo dzialaja tacy jak Amber Gold i nie ma winnych i wiele innych r zeczy ...
Nie pierwszy to i na pewno nie ostatni przypadek. Była Bezpieczna Kasa Oszczędności, reklamowali się w tv publicznej; później okazało się, iż działalność prowadzili niezgodnie z obowiązującym prawem, itd., itd.

Państwo nie wypełnia swych podstawowych funkcji. W państwie prawa, prawo chroni najsłabszych. Moje uwagi dotyczą również innych rządów - co bym nie był posądzony o uprawianie polityki.

Pozdrawiam
Krzysztof

freefly
19-10-2012, 13:07
Dziękuje i nawzajem.

jakbyś przyleciał do Polski tego dnia na mecz ciekawe co ty byś zrobił i co gadał? Jeden facet który wbiegł na murawę przyleciał 2 tyś km. A jego bieg to rozładowanie nerwów, emocji, bezsilności, jego oraz całego tłumu. To było lepsze niż puszczanie piosenki "Beautiful Day" by tłum uspokoić albo by dalej drwić z kibiców, już sam nie wiem.

Ale to nie jest powód, żeby wchodzić na nie swoją trawę. Wchodzenie na nie swój trawnik kosztuje.:wink:
Ponadto organizator sprzedając bilet nie gwarantował, że mecz się odbędzie i każdy przybył na własne ryzyko. Jeśli ktoś kto wybiera się na taką wycieczkę, nie bierze tego pod uwagę, to jest jakiś "nie teges".

krokus66
19-10-2012, 13:42
Nie ukrywam, że pościg za kibicem, który w najmniejszym stopniu nie zakłócił meczu bardzo mnie ubawił.
W telewizorni jednak powiedziano, iż za taki "wybryk" kibic dostałby "u siebie" w Anglii surowy wyrok.

Musimy patrzeć w kategoriach europejskich.