PDA

Zobacz pełną wersję : [pilka nożna] Liga Mistrzów



enforces
14-10-2012, 16:21
Zauważyłem że nie ma wątku o lidze mistrzów...

No to start...

A dla tych którzy nie wiedza jak oglądać i kiedy - terminarz meczy: http://www.sport.pl/pilka/0,108895.html

matomi
15-10-2012, 15:15
Forza FC Nordsjælland !!! ;)

m3
15-10-2012, 18:01
Forza FC Nordsjælland !!! ;)


FC Nordsjælland namieszać raczej nie namiesza. Za to Bate Borisov może być w tej edycji czarnym koniem rozgrywek ;)

elanek
15-10-2012, 18:47
Ja jak zwykle: Visca el Barca!

angest
15-10-2012, 20:13
W tamtym sezonie Barca i Real sie nie popisali....mam nadzieje ze w tym Barca da rade :)