enforces
14-10-2012, 16:21
Zauważyłem że nie ma wątku o lidze mistrzów...
No to start...
A dla tych którzy nie wiedza jak oglądać i kiedy - terminarz meczy: http://www.sport.pl/pilka/0,108895.html
No to start...
A dla tych którzy nie wiedza jak oglądać i kiedy - terminarz meczy: http://www.sport.pl/pilka/0,108895.html