PDA

Zobacz pełną wersję : parking podziemny na foty



robert1v
13-10-2012, 18:34
cześć, jakie lokalizacje polecacie w Wawie
chodzi mi o to, żeby sie ochrona nie czepiała i żeby nie było spowalniaczy co 10m

sprawa pilna!

SX125
13-10-2012, 19:24
Sesję czego?

robert1v
15-10-2012, 20:50
auta