PDA

Zobacz pełną wersję : interview



ranbir kapoor
12-10-2012, 22:27
jakby ktos mial ochote to zapraszam na wywiad z moja skromna acz utalentowana osoba:


http://leicaliker.com/2012/10/12/12-mariusz-mario-janiszewski-warsaw-documentary-and-street-photographer/

Amadeusz
13-10-2012, 10:36
Możesz podać więcej szczegółów na temat jesiennej wystawy w Warszawie, o której wspominasz w wywiadzie?

ranbir kapoor
13-10-2012, 11:07
Juz byla w 2 miejscach
Nastepna prawdopodobnie w lutym

Mcarto
16-10-2012, 15:59
Ciekawe zdjęcia - gratuluję.