rlat
12-10-2012, 20:19
Witam
Zastanawiam się nad uruchomieniem punktu - zakładu foto. Myślę nad uruchomieniem tego w oparciu o urządzenie Epsona SL-D 3000 (https://www.epson.com.au/CommercialProducts/printable.asp?id=SL-D3000)Cena tego ma być coś koło 80 tysięcy pln (przynajmniej o kwotach tego rzędu była mowa na targach w Łodzi.
Wiem, że Noritsu ma również w ofercie tego typu urządzenia, chyba model D1005. Ktoś może podzielić się doświadczeniami z eksploatacji takich urządzeń? O ile Epson to nowość to Noristu jest już jakiś czas na rynku.
Zastanawiam się nad uruchomieniem punktu - zakładu foto. Myślę nad uruchomieniem tego w oparciu o urządzenie Epsona SL-D 3000 (https://www.epson.com.au/CommercialProducts/printable.asp?id=SL-D3000)Cena tego ma być coś koło 80 tysięcy pln (przynajmniej o kwotach tego rzędu była mowa na targach w Łodzi.
Wiem, że Noritsu ma również w ofercie tego typu urządzenia, chyba model D1005. Ktoś może podzielić się doświadczeniami z eksploatacji takich urządzeń? O ile Epson to nowość to Noristu jest już jakiś czas na rynku.