Mich77
12-10-2012, 11:07
Witam,
Obrabiając zdjęcie w Capture One zapisuję jako TIFFa z profilem SRGB i dużo cyferek : -)
Następnie otwieram z Psie i kolor wygląda troszkę inaczej, albo mi tak się wydaje.
Co może być przyczyną?
Przy okazji spytam o profile kolorów.
Gdy chcę wrzucić zdjęcie do Neta zapisuję z profilem sRGB, a gdy chcę dać do wydruku w RGB?
Jestem zielony w temacie drukowania, a powoli zaczynam drukować. Także będę wdzięczny za podpowiedzi.
Dzięki.
Obrabiając zdjęcie w Capture One zapisuję jako TIFFa z profilem SRGB i dużo cyferek : -)
Następnie otwieram z Psie i kolor wygląda troszkę inaczej, albo mi tak się wydaje.
Co może być przyczyną?
Przy okazji spytam o profile kolorów.
Gdy chcę wrzucić zdjęcie do Neta zapisuję z profilem sRGB, a gdy chcę dać do wydruku w RGB?
Jestem zielony w temacie drukowania, a powoli zaczynam drukować. Także będę wdzięczny za podpowiedzi.
Dzięki.