PDA

Zobacz pełną wersję : I'm Blue Da Ba Dee



Imago
11-10-2012, 18:39
Hej Nikoniarze!
Sprawa jest. ;)
Startuję w konkursie na zdjęcie lalki z tym zdjęciem:

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/10/thedeepblue-2.jpg
źródło (http://3.bp.blogspot.com/-1PxptTWJI-E/UGne5v3aEKI/AAAAAAAACyE/ecN4mFDLbOo/s640/thedeepblue.jpg)
Wszystkie zgłoszone zdjęcia można zobaczyć tu:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.272955532815070.56776.248586428585314&type=1
W tej chwili na prowadzeniu jest to zdjęcie:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=281869311923692&set=a.272955532815070.56776.248586428585314&type=1&src=https%3A%2F%2Ffbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-ash4%2F301340_281869311923692_89505903_n.jpg&size=600%2C450
Jeśli uważacie, że moje zdjęcie wyglądałoby lepiej na miejscu pierwszym, a przypadkiem tak się składa, że macie konto na popularnym portalu społecznościowym na literę F, możecie to sprawić klikając poniższy link do ankiety:


http://apps.facebook.com/opinionpolls/poll?pid=ACDkGJqjJjk



I oddając swój głos na ---> NUMER 22 Wielki Błękit <---




Za każdy głos będę niesamowicie wdzięczna!
Nawet jak zajmę tylko drugie miejsce, to będę szczęśliwa, bo:
za 1 miejsce jest taka laleczka:
http://www.pullipfamily.pl/img/p/11-200-thickbox.jpg
za 2 miejsce trampki dla większych lalek (jak ta z mojego zdjęcia)
http://www.pullipfamily.pl/img/p/38-110-thickbox.jpg
za 3 miniaturowy szampan i kieliszki
http://www.pullipfamily.pl/img/p/28-74-thickbox.jpg

Pozdrawiam serdecznie i "cozłegotonieja" ;)
Imago

PS Głosowanie trwa do 14 października (nie mam pojęcia do której godziny, bo tego nie napisano, więc zakładam, że do 24.00)

jacek dr
11-10-2012, 18:46
jeden głos masz.

sinner
11-10-2012, 19:19
głos poszedł, chyba bo strona wczytuje się tragicznie ale jutro sprawdzę
niezła lala ;)

Boryszuk
11-10-2012, 19:24
Jeśli dobrze widzę to w chwili obecnej masz najwięcej lojalnych znajomych. ;)

Onsajt
11-10-2012, 20:49
To zdjęcie jedynie może liczyć na lojalnych znajomych...samych lalek i tych gadżetów nie odważę się skomentować.

Imago
12-10-2012, 08:26
Dzięki wszystkim! :D
Sprzętowych onanistów może zainteresuje, że zdjęcie zostało wykonane d700 + 24-70 + SB-800 - czyli tylko i wyłącznie sprzętem marki Nikon. :twisted:
;-)

Strus
12-10-2012, 19:44
Powiem tak - często jak ktoś prosi to zagłosuję. Ale w tym wypadku nie mogę tego zrobić. Po prostu są tam o niebo lepsze zdjęcia.

militarius
12-10-2012, 20:11
poszedł głos ;)

TMB
13-10-2012, 00:19
Pomogł bym gdybym miał fajszita. Wybacz :(

DonMaliniacco
13-10-2012, 02:34
Powiem tak - często jak ktoś prosi to zagłosuję. Ale w tym wypadku nie mogę tego zrobić. Po prostu są tam o niebo lepsze zdjęcia.

Rafal... ciaza Ci szkodzi ;)

DonMaliniacco
13-10-2012, 02:36
Barbaro, Malgorzato :) moj glos masz :)

costi
13-10-2012, 10:41
Powiem szczerze, że fotka z avatara dużo fajniejsza IMHO ;)

DonMaliniacco
13-10-2012, 11:08
[...]

Imago
13-10-2012, 13:33
Nie każę nikomu głosować. Tylko proszę, a to czy ktoś się przychyli do prośby zależy już od indywidualnego widzimisię. Szanuję każde zdanie i decyzję. :)
Przy okazji sprawdziłam w regulaminie (jakoś mi to umknęło^^), że to organizator spośród finalistów z największą ilością głosów wybierze zdobywców poszczególnych nagród, więc wygrana w głosowaniu wcale wygranej w konkursie dać mi nie musi. ;)

Dzięki wszystkim. Tym na "tak", Tym na "nie", Tym bez "Fajszita" też (zazdroszczę, że umiecie się bez tego badziewia obejść^^). :)


EDIT:
Dla Ciebie Costi większa wersja zdjęcia z avatara ;)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/10/joker01-2.jpg
źródło (http://1.bp.blogspot.com/-N2-YQb-dkNI/T-MvFTSIXiI/AAAAAAAABq8/isUjyKiRnRk/s640/joker01.jpg)

costi
14-10-2012, 11:22
Sankju ;)

Imago
15-10-2012, 20:46
Yaaatttttttttttttttaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!
Daliśmy radę!!! Wygrałam!!!
Dziękuję wszystkim!

DonMaliniacco
15-10-2012, 20:50
no to zdrowko :) Na pohybel tym, co nie zaglosowali ;) (sorki Rafal - musialem) :)

Imago
15-10-2012, 20:55
Heheheh :) ja tam żalu do nich nie mam :) wyznaję swobodę myśli i wypowiedzi ;)