Imago
11-10-2012, 18:39
Hej Nikoniarze!
Sprawa jest. ;)
Startuję w konkursie na zdjęcie lalki z tym zdjęciem:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/10/thedeepblue-2.jpg
źródło (http://3.bp.blogspot.com/-1PxptTWJI-E/UGne5v3aEKI/AAAAAAAACyE/ecN4mFDLbOo/s640/thedeepblue.jpg)
Wszystkie zgłoszone zdjęcia można zobaczyć tu:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.272955532815070.56776.248586428585314&type=1
W tej chwili na prowadzeniu jest to zdjęcie:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=281869311923692&set=a.272955532815070.56776.248586428585314&type=1&src=https%3A%2F%2Ffbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-ash4%2F301340_281869311923692_89505903_n.jpg&size=600%2C450
Jeśli uważacie, że moje zdjęcie wyglądałoby lepiej na miejscu pierwszym, a przypadkiem tak się składa, że macie konto na popularnym portalu społecznościowym na literę F, możecie to sprawić klikając poniższy link do ankiety:
http://apps.facebook.com/opinionpolls/poll?pid=ACDkGJqjJjk
I oddając swój głos na ---> NUMER 22 Wielki Błękit <---
Za każdy głos będę niesamowicie wdzięczna!
Nawet jak zajmę tylko drugie miejsce, to będę szczęśliwa, bo:
za 1 miejsce jest taka laleczka:
http://www.pullipfamily.pl/img/p/11-200-thickbox.jpg
za 2 miejsce trampki dla większych lalek (jak ta z mojego zdjęcia)
http://www.pullipfamily.pl/img/p/38-110-thickbox.jpg
za 3 miniaturowy szampan i kieliszki
http://www.pullipfamily.pl/img/p/28-74-thickbox.jpg
Pozdrawiam serdecznie i "cozłegotonieja" ;)
Imago
PS Głosowanie trwa do 14 października (nie mam pojęcia do której godziny, bo tego nie napisano, więc zakładam, że do 24.00)
Sprawa jest. ;)
Startuję w konkursie na zdjęcie lalki z tym zdjęciem:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/10/thedeepblue-2.jpg
źródło (http://3.bp.blogspot.com/-1PxptTWJI-E/UGne5v3aEKI/AAAAAAAACyE/ecN4mFDLbOo/s640/thedeepblue.jpg)
Wszystkie zgłoszone zdjęcia można zobaczyć tu:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.272955532815070.56776.248586428585314&type=1
W tej chwili na prowadzeniu jest to zdjęcie:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=281869311923692&set=a.272955532815070.56776.248586428585314&type=1&src=https%3A%2F%2Ffbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-ash4%2F301340_281869311923692_89505903_n.jpg&size=600%2C450
Jeśli uważacie, że moje zdjęcie wyglądałoby lepiej na miejscu pierwszym, a przypadkiem tak się składa, że macie konto na popularnym portalu społecznościowym na literę F, możecie to sprawić klikając poniższy link do ankiety:
http://apps.facebook.com/opinionpolls/poll?pid=ACDkGJqjJjk
I oddając swój głos na ---> NUMER 22 Wielki Błękit <---
Za każdy głos będę niesamowicie wdzięczna!
Nawet jak zajmę tylko drugie miejsce, to będę szczęśliwa, bo:
za 1 miejsce jest taka laleczka:
http://www.pullipfamily.pl/img/p/11-200-thickbox.jpg
za 2 miejsce trampki dla większych lalek (jak ta z mojego zdjęcia)
http://www.pullipfamily.pl/img/p/38-110-thickbox.jpg
za 3 miniaturowy szampan i kieliszki
http://www.pullipfamily.pl/img/p/28-74-thickbox.jpg
Pozdrawiam serdecznie i "cozłegotonieja" ;)
Imago
PS Głosowanie trwa do 14 października (nie mam pojęcia do której godziny, bo tego nie napisano, więc zakładam, że do 24.00)