artful
10-10-2012, 14:44
Ułamał mi się uchwyt/zatrzask baterii w mojej X1 (zdjęcie). Nie mam pojęcia jak, po prostu po ostatniej wymianie akumulatora wleciał do komory, zmęczenie materiału może. Po przeżytym pierwszym szoku (przecież to Leica i tak rzecz nie powinna się raczej przytrafić) odpytałem serwisy Leici (Warszawa, Hamburg, Solms) i dowiedziałem się, że nie ma możliwości kupienia osobno takiej pierdółki. Po to, żeby włożyć sprawny zatrzask na swoje miejsce trzeba przejść całą procedurę serwisową (a to póki co nie bardzo mi się uśmiecha: wysyłka, oczekiwanie, no i prawdopodobnie niewspółmierny do roboty rachunek:-)). Macie może jakieś pomysły? Może rzuciła Wam się podobna część w innym sprzęcie (może można coś zaadoptować)? Jeszcze myślę co zrobić, ostatecznie wyślę do serwisu.
Jeśli złamałem tym postem regulamin proszę o przeniesienie lub usunięcie. Dzięki za każdą radę.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/scaled/landing/27/l1031351s.jpg)
Jeśli złamałem tym postem regulamin proszę o przeniesienie lub usunięcie. Dzięki za każdą radę.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/scaled/landing/27/l1031351s.jpg)