Zobacz pełną wersję : o co chodzi z tymi avatarami?
krzysztof jot
08-10-2012, 23:01
o co chodzi z tymi avatarami ? Jedni maja inni nie - czegoś nie wiem ?
... Że każdy ma prawo wyboru? Może mieć lub nie mieć avatara ;)
No chyba że temat jest głębszy....
krzysztof jot
08-10-2012, 23:07
... Że każdy ma prawo wyboru? Może mieć lub nie mieć avatara ;)
No chyba że temat jest głębszy....
no jak widać - u Ciebie widać, a u mnie i w kilku innych miejscach - jest link, a był avatar jeszcze rano. Stąd pytanie to.
MariuszJ
08-10-2012, 23:10
Część miała awatary zdefiniowane jako linki do zewnętrznych względem forum urli. Tym ocalały (chyba że je stamtąd usunęli). Chyba natomiast padły te awatary, które były uploadowane na serwer forum.
Rafał_Sz
09-10-2012, 10:52
Sprawdzę sobie. O, mam. A ładowałem na serwer Nikoniarzy.
MariuszJ
09-10-2012, 11:01
Sprawdzę sobie. O, mam. A ładowałem na serwer Nikoniarzy.
Ano nie wszystkich to dotyczy. Ja też zauważyłem część "broken image" zamiast awatarów - myślę że po prostu uszkodziła się ich część po którejś awarii serwera. Trzeba załadować ponownie.
Matey3000
09-10-2012, 11:35
hmm
edit ja mam :-)
Dziwna sytuacja bo nic na serwerze się nie działo. Ktoś jeszcze ma ten problem czy sprawa była chwilowa?
no jak widać - u Ciebie widać, a u mnie i w kilku innych miejscach - jest link, a był avatar jeszcze rano. Stąd pytanie to.
Nie wiem jak inni ale Twojego avatara widziałem bez przerwy...
Ja mam, jednak jestem w czepku urodzona!
AAaaaaaaaaaaaaaVVVVVVVVVVVaaaaaaaaaaTTTTTTTaaaaaaa aaaaaaaaRRRRRRRRR
Dobra...dziala!
Paulincia89-16
09-10-2012, 21:49
test awika ;)
Jest :D
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.