PDA

Zobacz pełną wersję : o co chodzi z tymi avatarami?



krzysztof jot
08-10-2012, 23:01
o co chodzi z tymi avatarami ? Jedni maja inni nie - czegoś nie wiem ?

frostic
08-10-2012, 23:05
... Że każdy ma prawo wyboru? Może mieć lub nie mieć avatara ;)
No chyba że temat jest głębszy....

krzysztof jot
08-10-2012, 23:07
... Że każdy ma prawo wyboru? Może mieć lub nie mieć avatara ;)
No chyba że temat jest głębszy....

no jak widać - u Ciebie widać, a u mnie i w kilku innych miejscach - jest link, a był avatar jeszcze rano. Stąd pytanie to.

MariuszJ
08-10-2012, 23:10
Część miała awatary zdefiniowane jako linki do zewnętrznych względem forum urli. Tym ocalały (chyba że je stamtąd usunęli). Chyba natomiast padły te awatary, które były uploadowane na serwer forum.

Rafał_Sz
09-10-2012, 10:52
Sprawdzę sobie. O, mam. A ładowałem na serwer Nikoniarzy.

MariuszJ
09-10-2012, 11:01
Sprawdzę sobie. O, mam. A ładowałem na serwer Nikoniarzy.

Ano nie wszystkich to dotyczy. Ja też zauważyłem część "broken image" zamiast awatarów - myślę że po prostu uszkodziła się ich część po którejś awarii serwera. Trzeba załadować ponownie.

R
09-10-2012, 11:02
test avatara

Matey3000
09-10-2012, 11:35
hmm
edit ja mam :-)

admin
09-10-2012, 11:55
Dziwna sytuacja bo nic na serwerze się nie działo. Ktoś jeszcze ma ten problem czy sprawa była chwilowa?

sote
09-10-2012, 13:28
a ja?
edit: mam ;)

frostic
09-10-2012, 16:39
no jak widać - u Ciebie widać, a u mnie i w kilku innych miejscach - jest link, a był avatar jeszcze rano. Stąd pytanie to.

Nie wiem jak inni ale Twojego avatara widziałem bez przerwy...

Rita
09-10-2012, 16:50
Ja mam, jednak jestem w czepku urodzona!

Greg77
09-10-2012, 16:50
AAaaaaaaaaaaaaaVVVVVVVVVVVaaaaaaaaaaTTTTTTTaaaaaaa aaaaaaaaRRRRRRRRR


Dobra...dziala!

Paulincia89-16
09-10-2012, 21:49
test awika ;)


Jest :D