PDA

Zobacz pełną wersję : Wypadająca lampa



emilcabaj86
08-10-2012, 14:08
Witam,

mam problem, kupiłem uchwyt "F&V Uchwyt do lampy błyskowej typu C z gniazdem parasolki (http://fotozakupy.pl/akce-s-oswietleniowych/fv-uchwyt-do-lampy-blyskowej-typu-c-z-gniazdem-parasolki,11622s)"

Nie wiem czy może coś źle robię, ale jak włożę lampę i dokręcę śrubkę, to lampa nie jest zbyt stabilna.
Boje się że na wietrze może wypaść z uchwytu.
Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem?

Pozdrawiam

militarius
08-10-2012, 14:23
najlepiej kupić BK-3 (poziome), a nie takie zabawki :)
spróbuj dokręcić kombinerkami albo śrubokrętem, napisz też jaka lampa.
ja nie mam problemu z montażem sb600/yn460II/rf603 w tym mocowaniu.

RobertMiernik
08-10-2012, 14:31
Trzeba mocno docisnąć.

Zamiast śrubokręta wystarczy moneta, 50 gr na przykład...

emilcabaj86
08-10-2012, 15:02
Już działa :) Okazało się że na śrubce był jeszcze kawałek plastiku i musiałem go wytrzeć :)

Dzięki za odpowiedzi.