emilcabaj86
08-10-2012, 14:08
Witam,
mam problem, kupiłem uchwyt "F&V Uchwyt do lampy błyskowej typu C z gniazdem parasolki (http://fotozakupy.pl/akce-s-oswietleniowych/fv-uchwyt-do-lampy-blyskowej-typu-c-z-gniazdem-parasolki,11622s)"
Nie wiem czy może coś źle robię, ale jak włożę lampę i dokręcę śrubkę, to lampa nie jest zbyt stabilna.
Boje się że na wietrze może wypaść z uchwytu.
Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem?
Pozdrawiam
mam problem, kupiłem uchwyt "F&V Uchwyt do lampy błyskowej typu C z gniazdem parasolki (http://fotozakupy.pl/akce-s-oswietleniowych/fv-uchwyt-do-lampy-blyskowej-typu-c-z-gniazdem-parasolki,11622s)"
Nie wiem czy może coś źle robię, ale jak włożę lampę i dokręcę śrubkę, to lampa nie jest zbyt stabilna.
Boje się że na wietrze może wypaść z uchwytu.
Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem?
Pozdrawiam