PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z WIFI



Celeborn
07-10-2012, 13:00
Może ktoś miał taki problem i wybawi mnie od kłopotu. Mam w domu jakiś tam ruter z wifi. Komputer stacjonarny jest podłączony do sieci za pomocą takiego ustrojstwa:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://blog.kios99.com/wp-content/uploads/2010/06/tplink_wn321g.jpg)

Niestety do tej pory wszystko działało świetnie, ale niestety jak to z Windowsem bywa.... już nie działa. Sterowniki są poprawnie zainstalowane, tylko że połączenie sieci bezprzewodowej jest wyłączone:

http://imageshack.us/a/img69/7987/beznazwy1bij.jpg

włączenie nic nie daje. Wyskakuje komunikat włączanie....blablabla... i nic. Dalej widnieje w Windowsie jako urządzenie wyłączone... Wie ktoś jak to naprawić?

marki
07-10-2012, 14:48
A próbowałeś włożyć kartę do innego portu USB?

Sprawdź też czy masz włączone w menadżerze urządzeń.

Celeborn
08-10-2012, 09:20
Na wszystkich portach dzieje się to samo.

annocun
08-10-2012, 12:08
Na 99% adapter wifi przegrzal sie i to by bylo na tyle, mialem to samo, wymienilem na inny identyczny i dziala, poszukaj na innych forach, tam opisali ten problem.


Sent from my iPad using Tapatalk HD