Celeborn
07-10-2012, 13:00
Może ktoś miał taki problem i wybawi mnie od kłopotu. Mam w domu jakiś tam ruter z wifi. Komputer stacjonarny jest podłączony do sieci za pomocą takiego ustrojstwa:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://blog.kios99.com/wp-content/uploads/2010/06/tplink_wn321g.jpg)
Niestety do tej pory wszystko działało świetnie, ale niestety jak to z Windowsem bywa.... już nie działa. Sterowniki są poprawnie zainstalowane, tylko że połączenie sieci bezprzewodowej jest wyłączone:
http://imageshack.us/a/img69/7987/beznazwy1bij.jpg
włączenie nic nie daje. Wyskakuje komunikat włączanie....blablabla... i nic. Dalej widnieje w Windowsie jako urządzenie wyłączone... Wie ktoś jak to naprawić?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://blog.kios99.com/wp-content/uploads/2010/06/tplink_wn321g.jpg)
Niestety do tej pory wszystko działało świetnie, ale niestety jak to z Windowsem bywa.... już nie działa. Sterowniki są poprawnie zainstalowane, tylko że połączenie sieci bezprzewodowej jest wyłączone:
http://imageshack.us/a/img69/7987/beznazwy1bij.jpg
włączenie nic nie daje. Wyskakuje komunikat włączanie....blablabla... i nic. Dalej widnieje w Windowsie jako urządzenie wyłączone... Wie ktoś jak to naprawić?