PDA

Zobacz pełną wersję : dvd 8,5Gb do nadruku



pierwszak85
06-10-2012, 17:13
mam pytanie odnosnie nagrywania zdjec na plyty dvd. posiadam 750 zdjec ktore chce nagrac na plyte ale na zwykla dvd 4,7 mi sie niemieszcza. sa 8,5GB ale czy niebedzie z nimi problemow potem z odtwarzaniem zdjec na stacjonarnym dvd czy na laptopie? no i musza to byc plyty do nadruku co polecacie?

adrian9627
08-10-2012, 09:30
A te 8.5 GB przypadkiem nie są dwustronne ?
Oznacza to ,że raczej nie można mieć nadruku ; >

pgaik
08-10-2012, 09:39
nie dwustronne tylko dwuwarstwowe i śmiało można na nich drukować


Polecam verbatimki - od kilku lat je stosuję i sypnąła mi się tylko jedna ;)


tu masz do wyboru do koloru - wystarczy poszukać
http://allegro.pl/listing.php/search?string=printable&category=10845