Nikoniarze.pl
>
Fotografia - zagadnienia techniczne
>
Foto - technika
> nikon d3 i timelaps -czyli jak to zrobić
PDA
Zobacz pełną wersję :
nikon d3 i timelaps -czyli jak to zrobić
bogdi64
06-10-2012, 15:26
http://www.youtube.com/watch?v=x8xbIxWiXYg
sokolnik
07-10-2012, 00:45
świetne !
Reed
08-10-2012, 11:54
Super
Pyra001
08-10-2012, 21:10
Szczękę zgubiłem :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.