PDA

Zobacz pełną wersję : nikon d3 i timelaps -czyli jak to zrobić



bogdi64
06-10-2012, 15:26
http://www.youtube.com/watch?v=x8xbIxWiXYg

sokolnik
07-10-2012, 00:45
świetne !

Reed
08-10-2012, 11:54
Super

Pyra001
08-10-2012, 21:10
Szczękę zgubiłem :)