PDA

Zobacz pełną wersję : Sylwi i jej Honda CBR 600RR



sowart
05-10-2012, 15:25
Zapraszam

https://vimeo.com/45671378

superkomornik
05-10-2012, 17:38
Za długie, tzn sporo ujęć można by mocno poucinać (szczególnie pierwsze dwie minuty) - wg mnie film nic by nie stracił. Teraz brakuje dynamiki a ta musi być skoro i temat filmu jest dynamiczny ;)

militarius
05-10-2012, 18:04
Dla mnie ujęcia trochę za mało płynne, delikatnie trzęsie na niektórych ujęciach... ale poza tym fajnie się ogląda :)

josephebeloki
05-10-2012, 21:48
NIe znam się na video: ale wolniej te ujęcia początkowe. A nie tak , myk myk myk , za szybko to wszystko , potem już fajnie jak motor ruszył: Ale maszyna piękna: jedna i druga :)

fafniak
05-10-2012, 22:03
Widać jedno...brak umiejętności rezygnowania z podobnych ujęć - troszkę na zasadzie "jej takie fajne ujątko i mam go nie użyć ? "
Montażowo cały początek należałoby skrócić ALBO zrobić więcej detali i krótsze ujecia - to jest wstęp a trwa to cholernie długo - może dla miłośników ścigaczy to pełen onanizm ale dla całości źle robi

Dotrwałem do momentu wstania kobity...

sowart
05-10-2012, 23:27
Za długie, tzn sporo ujęć można by mocno poucinać (szczególnie pierwsze dwie minuty) - wg mnie film nic by nie stracił. Teraz brakuje dynamiki a ta musi być skoro i temat filmu jest dynamiczny ;)
Oj nie zgodzę się. Jest ponad 1 minta pokazanie maszyny muzyka wolna nie wyobrażam sobie krótszych ujęc do tego podkładu. 1 minuta na pokazanie Rider-ki to tez nie dużo. Dynamika zyskuje w 2 połowie filmy jak jest pokazanie umiejętności na torze.


Dla mnie ujęcia trochę za mało płynne, delikatnie trzęsie na niektórych ujęciach... ale poza tym fajnie się ogląda :)

Tak delikatnie trzęsie podczas pokazania maszyny. Wina slidera


Widać jedno...brak umiejętności rezygnowania z podobnych ujęć jakich? (Przykład)



... może dla miłośników ścigaczy to pełen onanizm, ale dla całości źle robi

Dotrwałem do momentu wstania kobity...
Pokazanie maszyny to podstawa.
Widac że motoryzacja cię nie interesuje skoro znudziło ci się oglądanie tej piękności (hondy) i to jeszcze jak pokazanie trwa około min.

fafniak
06-10-2012, 10:37
Znudziło mnie bo pokazujesz w ujęciach które są podobne wielkościami planów i samym pomysłem na ujęcie
Poniżej spisałem czasy ujęć o które mi chodzi

po ujeciu 0:28 powinno wejść podobne w tempie ujęcie ale w znacznie bliższym planie tak żeby stworzyć sekwencję doskakiwania coraz bliżej
To które jest faktycznie na filmie następne jets zbyt podobne jeśli chodzi o wielkość planu (motocykla w kadrze)
0:37---> 0:46 Tak naprawdę sa do siebie podobne - można oczywiście powiedzieć różnia się przeszkadzajkami w kadrze, ale tu główna role gr znowu wielkość motocykla w kadrze
podobnie jest z 0:51
PRoblemem jest także obrany kąt patrzenia kamery - podobny w tych ujeciach
Jak to zbierzesz razem (czyli małe zmiany wielkosci planów) to robi się nudno i powtarzalnie
0:55 - podobne było na poczatku
Skok między 1:06 a 1:07 - b. słabe rozwiązanie. Mało zmieniona wielkość planu przy jednoczesnym "zarwaniu" ruchy pierwszego ujęcia

sowart
07-10-2012, 11:48
Znudziło mnie bo pokazujesz w ujęciach które są podobne wielkościami planów i samym pomysłem na ujęcie
Poniżej spisałem czasy ujęć o które mi chodzi

po ujeciu 0:28 powinno wejść podobne w tempie ujęcie ale w znacznie bliższym planie tak żeby stworzyć sekwencję doskakiwania coraz bliżej
To które jest faktycznie na filmie następne jets zbyt podobne jeśli chodzi o wielkość planu (motocykla w kadrze)
0:37---> 0:46 Tak naprawdę sa do siebie podobne - można oczywiście powiedzieć różnia się przeszkadzajkami w kadrze, ale tu główna role gr znowu wielkość motocykla w kadrze
podobnie jest z 0:51
PRoblemem jest także obrany kąt patrzenia kamery - podobny w tych ujeciach
Jak to zbierzesz razem (czyli małe zmiany wielkosci planów) to robi się nudno i powtarzalnie
0:55 - podobne było na poczatku
Skok między 1:06 a 1:07 - b. słabe rozwiązanie. Mało zmieniona wielkość planu przy jednoczesnym "zarwaniu" ruchy pierwszego ujęcia

0:26 główny kadr- 0:28 doskok i po tym jeszcze jeden - 3 doskoki no nie wiem czy nie za szybko by to było względem podkładu.
Co do reszty nie wypowiem się. Dzięki za uwagi. Mimo wszytko jestem zadowolony z tego clipu i jako amator lubiący poprostu kręcic i skłądac sobie clipy jestem z niego zadowolony jak i grupa docelowa do których ten clip miał tragic Pozdrawiam

fafniak
07-10-2012, 12:07
Nie chodzi mi ot o żebyś dokłądnie w tym momencie zrobił kolejny doskok - wiadomo że w tempie trzeba by to zrobic zgodnie z podkładem
JAk grupa docelowa jest zadowolona - to najważniejsze

matiax
08-10-2012, 23:04
jak dla mnie byłoby spoko - ładna dziewczyna ;) tylko zmień kodek albo program bo filmik lekko przycina i źle się ogląda

Blombik
08-10-2012, 23:27
Dla mnie lekkie przycinanie in minus, ale klimat tak jak dla mnie, motocyklowego onanisty rewelka mogłoby być i 10 min maszyny o też byłoby git;) a no i z 10 min dziewczyny też by się przydało:P
Ale to wszystko zależy od punktu widzenia i zainteresowań. Kogoś może nudzić maszyna i po 15 sek;)

sowart
09-10-2012, 16:42
jak dla mnie byłoby spoko - ładna dziewczyna ;) tylko zmień kodek albo program bo filmik lekko przycina i źle się ogląda
Przycinanie musi wynikac z twojego kompa lub przeglądarki, u mnie na operze przycina ale np. na firefox już idzie płynnie – zawsze zapisuje w tych samych kodekach więc to nie ich wina.


Dla mnie lekkie przycinanie in minus, ale klimat tak jak dla mnie, motocyklowego onanisty rewelka mogłoby być i 10 min maszyny o też byłoby git;) a no i z 10 min dziewczyny też by się przydało:P
Ale to wszystko zależy od punktu widzenia i zainteresowań. Kogoś może nudzić maszyna i po 15 sek;)
Dzięki
No dokładnie tak, Pokazanie maszyny trwałoby dłużej, ale nie mogłem kręcic drugiej strony maszyny (przed nagrywką podczas treningu Sylwia zaliczyła szlifa)

kakersik
09-10-2012, 16:55
A co to za muza w filmiku leci??

sowart
10-10-2012, 18:44
A co to za muza w filmiku leci??

Jest to sklejka z 4 różnych soundtrack-ów filmowych, nie pamiętam już których, bo mam ich mnóstwo :D

Gomad
10-10-2012, 21:58
A co to za muza w filmiku leci??

może androidowy IDtrack rozpozna :)

sowart
11-10-2012, 10:20
A co to za muza w filmiku leci??

Odnalazłem projekt i tak:

Pierwsza częśc to soundtrack z gry Crysis 2 "Epilogue"
Druga częśc to Two Steps From Hell "Song of War"