PDA

Zobacz pełną wersję : O kturej godzinie?



docxxx
04-10-2012, 13:46
Patrze sobie w statystyki strony i na liscie przekierowan z wyszukiwarki taki rodzynek:

zespuł szkuł w cybince.pl 7dma lekcia ktura godzina


;)

galka
04-10-2012, 13:48
usma hyba :)

frostic
04-10-2012, 20:34
Rano była 7 to se policz ;)

Rafał_Sz
04-10-2012, 20:40
Curz zanie ówaga pszy tfożeniu tekztu.
;)

szymkowsky
04-10-2012, 20:53
Przyjdzie dzień, kiedy od takich eksperymentów popękają Wam monitory;)

Greg77
04-10-2012, 20:59
Przyjdzie dzień

Pszyjcie jak jusz!:P

Rafał_Sz
04-10-2012, 21:01
Pszyjcie jak jusz!:P
Zóh huopak!

:)

doktor
04-10-2012, 22:21
Pszyjcie jak jusz!:P
Pszyj, może co urodzisz

darko
04-10-2012, 22:23
Pszyj, może co urodzisz
morze órodzirz

Greg77
04-10-2012, 22:36
Nat moze to bym poehal:(

Ale Mandaryna sie zrobila:D

Rafał_Sz
04-10-2012, 22:46
Ale Mandaryna sie zrobila:D

Nje pszesatzai, nje iezd nai koszei. :)

darko
04-10-2012, 22:50
Nje pszesatzai, nje iezd nai koszei. :)
no fłasznie

KS
05-10-2012, 11:09
Taki wiater, rze rzułte liście spadajo.

coach_lodz
05-10-2012, 11:11
boszszsz

Robert_P
05-10-2012, 13:02
Od czytania powyższych, aż mnie głowa rozbolała :)

kronos28
05-10-2012, 16:56
ekonet zejdzie jak to pszeczyta :D to fszystko znaczy sie.

Dzwoncie po karetke i polincje niech pszyjadom i ratujom zlego!!!

Imago
05-10-2012, 17:12
Łikent siem zaczou. Mosze ekonet ma folne. ;)