Zobacz pełną wersję : O kturej godzinie?
Patrze sobie w statystyki strony i na liscie przekierowan z wyszukiwarki taki rodzynek:
zespuł szkuł w cybince.pl 7dma lekcia ktura godzina
;)
Rano była 7 to se policz ;)
Rafał_Sz
04-10-2012, 20:40
Curz zanie ówaga pszy tfożeniu tekztu.
;)
szymkowsky
04-10-2012, 20:53
Przyjdzie dzień, kiedy od takich eksperymentów popękają Wam monitory;)
Przyjdzie dzień
Pszyjcie jak jusz!:P
Rafał_Sz
04-10-2012, 21:01
Pszyjcie jak jusz!:P
Zóh huopak!
:)
Pszyjcie jak jusz!:P
Pszyj, może co urodzisz
Pszyj, może co urodzisz
morze órodzirz
Nat moze to bym poehal:(
Ale Mandaryna sie zrobila:D
Rafał_Sz
04-10-2012, 22:46
Ale Mandaryna sie zrobila:D
Nje pszesatzai, nje iezd nai koszei. :)
Nje pszesatzai, nje iezd nai koszei. :)
no fłasznie
Taki wiater, rze rzułte liście spadajo.
coach_lodz
05-10-2012, 11:11
boszszsz
Robert_P
05-10-2012, 13:02
Od czytania powyższych, aż mnie głowa rozbolała :)
kronos28
05-10-2012, 16:56
ekonet zejdzie jak to pszeczyta :D to fszystko znaczy sie.
Dzwoncie po karetke i polincje niech pszyjadom i ratujom zlego!!!
Łikent siem zaczou. Mosze ekonet ma folne. ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.