Zobacz pełną wersję : Kto podbije? Aparat "Bolta" do wzięcia :)
foto4deg
03-10-2012, 14:38
Koledzy, podbijać, podbijać ;)
Usain Bolt famous camera used during the Olympics
http://www.ebay.com/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=110959436247
Musi być szybki...
Czarny jest niewątpliwie. Bolt używa tylko czarnych aparatów.
RobertMiernik
04-10-2012, 10:17
czarnych aparatów
Prosiłbym o używanie terminu afro-fotografia...
;]
A z obiektywem czy bez :) Może zrzutkę zrobimy?
Boryszuk
04-10-2012, 11:07
A z obiektywem czy bez :) Może zrzutkę zrobimy?
This includes:
1 signed Nikon D4 camera body
1 framed picture 50x70 cm when Usain Bolt uses the camera
Jednak tylko body i plakat ;)
Rafał_Sz
04-10-2012, 21:03
Gdybym był marketingowcem Nikona, to wiadomo gdzie by trafiła ta puszka. Nawet za duże pieniądze.
krzysztof jot
04-10-2012, 21:11
na fotograficznym forum i to Nikona wypada znać historie aparatu :). To nie jest aparat Bolta. Właścicielem aparatu był skandynawski fotoreporter Wixtrom Jimmy, a Bolt wygraniu biegu na 200m wziął aparat do ręki...
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/10/Bolt_camera_1_2305798c-2.jpg
źródło (http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/02305/Bolt_camera_1_2305798c.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/10/UsainBolt_NikonD4_photos4-2.jpg
źródło (http://1.bp.blogspot.com/-XFbZm2DjnZo/UCSJ1mdXgUI/AAAAAAAAUF4/ihUD0MaESQ0/s1600/UsainBolt_NikonD4_photos4.jpg)
i sam zaczął fotografować - najpierw kolegę z drużyny, srebrnego medalistę (Yohan Blake) a potem publiczność.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://69.89.31.152/~photoib7/wp-content/uploads/2012/08/bolt-D4-bis-500.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/10/316301usaincamera-2.jpg
źródło (http://resources1.news.com.au/images/2012/08/10/1226447/316301-usain-camera.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/528125_347470975334551_665689412_n.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/10/7749946504_2944f3513d-2.jpg
źródło (http://farm8.static.flickr.com/7115/7749946504_2944f3513d.jpg)
Odbierając aparat od Bolta, trzeźwo myślący fotoreporter sięgnął po cokolwiek co miał pod ręką aby upamiętnić to zdarzenie, i tak napis BOLT#1 został wyryty na korpusie śrubokrętem. A kasa ze sprzedaży jest przeznaczona na cel charytatywny. To tyle :).
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.