PDA

Zobacz pełną wersję : wyłażące okienko



jasiek52
30-09-2012, 07:56
Od paru dni na wszystkich zdjęciach z tego forum pojawia mi się okienko reklamowe, wyłażące wąskim paskiem na dolną część zdjęcia. To samo na zdjęciach z aukcji allegro. Treść taka: Enjoy shopping with coupons .... i coś tam dalej, a na dole odnośnik do strony shopping4less.com.
Na innych zdjęciach, np tych na dysku komputera, czy tych na stronach typu onet tego nie ma.
Da się to jakoś zlikwidować? - pyta laik komputerowy:)

Greg77
30-09-2012, 14:18
Wyglada to jak jakis robal ktorego pewnie sam sobie zainstalowales;)

robulas
30-09-2012, 15:24
witam
u mnie to samo z tymi zdjeciami
ale tylko na przeglądarce firefox na innych jest dobrze
;/

jasiek52
30-09-2012, 16:54
O, dzięki - czyli nie tylko ja mam ten kłopot. A robak to chyba nie jest bo przeskanowałem Kasperskym i nic nie sygnalizuje.

matomi
04-10-2012, 21:01
Przypomnij sobie czy instalowałeś ostatnio jakąś aplikację. Może razem z tym automatycznie zezwoliłeś na zainstalowanie jakiejś wtyczki do przeglądarki?

Sławomir
05-10-2012, 13:34
SpyBot-Search & Destroy (http://www.dobreprogramy.pl/Spybot-Search-Destroy,Program,Windows,12546.html) - może pomóc, albo ten (http://www.dobreprogramy.pl/Emsisoft-HiJackFree,Program,Windows,12553.html)

kkokosz
05-10-2012, 13:49
Używam Opery, żadnych okienek reklamowych nie obserwuję. Podejrzewam, że jednak to coś związanego z Twoim systemem lub przeglądarką.