PDA

Zobacz pełną wersję : Moderatorzy sie sami banuja!!!!



Greg77
27-09-2012, 01:25
Hehe, zapraszam do glosowania.....

http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?p=2925803#post2925803

A zaraz mi sie ktorys zielony z fioletowym odwinie to znikne na kilka dni:D

darko
27-09-2012, 08:31
Też se jednego zbanowałem a co ;)

sea21
27-09-2012, 12:28
A zaraz mi sie ktorys zielony z fioletowym odwinie to znikne na kilka dni:D
Optymista :mrgreen:

krokus66
28-09-2012, 11:06
Hehe, zapraszam do glosowania.....

A zaraz mi sie ktorys zielony z fioletowym odwinie to znikne na kilka dni:D

Zasłużonym osobom nie pozwolimy zrobić żadnej krzywdy.

Ponadto należy pamiętać, że cywilizowane społeczeństwa do Artystów podchodzą w sposób bardziej wyrozumiały. Taka jest prawda, chyba, że ktoś nie chce się zaliczać do osób cywilizowanych.:lol:

Reed
28-09-2012, 16:34
Tak naprawde to byl chwyt marketingowy, bo Greg chcial abyscie zaglosowali na jego zdjecie, ale zapomnial podac nr :)

Greg77
28-09-2012, 18:27
Tak naprawde to byl chwyt marketingowy, bo Greg chcial abyscie zaglosowali na jego zdjecie, ale zapomnial podac nr :)

Hehe.....zebym to ja pamietal ktore to bylo....wszystkie takie podobne:D

Badyl81
01-10-2012, 15:06
Jak zobaczyłem tytuł wątku to od razu pomyślałem, że to Psychotrop, a tu taka niespodzianka :) Psychotrop - masz naśladowcę :)

Greg77
01-10-2012, 15:07
Psychotrop - masz naśladowcę :)

Nioe ukrywa, ze byl dla mnie pewnym wzorem:D:D:D