Zobacz pełną wersję : Moderatorzy sie sami banuja!!!!
Hehe, zapraszam do glosowania.....
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?p=2925803#post2925803
A zaraz mi sie ktorys zielony z fioletowym odwinie to znikne na kilka dni:D
Też se jednego zbanowałem a co ;)
A zaraz mi sie ktorys zielony z fioletowym odwinie to znikne na kilka dni:D
Optymista :mrgreen:
krokus66
28-09-2012, 11:06
Hehe, zapraszam do glosowania.....
A zaraz mi sie ktorys zielony z fioletowym odwinie to znikne na kilka dni:D
Zasłużonym osobom nie pozwolimy zrobić żadnej krzywdy.
Ponadto należy pamiętać, że cywilizowane społeczeństwa do Artystów podchodzą w sposób bardziej wyrozumiały. Taka jest prawda, chyba, że ktoś nie chce się zaliczać do osób cywilizowanych.:lol:
Tak naprawde to byl chwyt marketingowy, bo Greg chcial abyscie zaglosowali na jego zdjecie, ale zapomnial podac nr :)
Tak naprawde to byl chwyt marketingowy, bo Greg chcial abyscie zaglosowali na jego zdjecie, ale zapomnial podac nr :)
Hehe.....zebym to ja pamietal ktore to bylo....wszystkie takie podobne:D
Jak zobaczyłem tytuł wątku to od razu pomyślałem, że to Psychotrop, a tu taka niespodzianka :) Psychotrop - masz naśladowcę :)
Psychotrop - masz naśladowcę :)
Nioe ukrywa, ze byl dla mnie pewnym wzorem:D:D:D
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.