PDA

Zobacz pełną wersję : Dopiero jak urodzila mi sie córka, to zrozumialem



docxxx
26-09-2012, 19:17
2xqfrjhilvo

GeparD
27-09-2012, 10:42
Dobrze że mam dwóch synów ;)

Rafał_Sz
27-09-2012, 12:28
Dobrze że mam dwóch synów ;)Ja mam jednego. Ale i Tobie i sobie życzę właściwej "orientacji" dzieciaków, bo nawet nie chcę sobie wyobrażać jakby... ;)

tomko
27-09-2012, 13:40
jakoś mi się skojarzyło :)

n_cKcXIxqrg

docxxx jakbyś w przyszłości potrzebował alibi to daj znać ;)

cyrusvirus
27-09-2012, 14:04
Super, aż się podzieliłem tą nutą za znajomymi na fejsie :)

pil74
27-09-2012, 14:17
Też podesłałem kumplowi, który ma dwie córki, ale nieco już starsze.
Odpisał, że "nie może się doczekać kiedy je podrzuci jakiemuś frajerowi, który jeszcze nie wie co go czeka. 3 Baby w domu to istny horror".
:)

Boryszuk
27-09-2012, 16:17
Wojtek, gratulacje! ;)

docxxx
27-09-2012, 16:29
Wojtek, gratulacje! ;)

A no dziękuję ;)

kazwita
27-09-2012, 18:49
Ja nie mam dzieci:)


Leci bocian leci
W dziobie niesie dzieci
Dorodne bliźnięta
Na Wielkanocne Święta...

:mrgreen:

Rafał_Sz
27-09-2012, 19:05
Ja nie mam dzieci:)
I bardzo dobrze. Ale za to masz spam w udawanej stopce. :twisted: