Zobacz pełną wersję : Dopiero jak urodzila mi sie córka, to zrozumialem
Dobrze że mam dwóch synów ;)
Rafał_Sz
27-09-2012, 12:28
Dobrze że mam dwóch synów ;)Ja mam jednego. Ale i Tobie i sobie życzę właściwej "orientacji" dzieciaków, bo nawet nie chcę sobie wyobrażać jakby... ;)
jakoś mi się skojarzyło :)
n_cKcXIxqrg
docxxx jakbyś w przyszłości potrzebował alibi to daj znać ;)
cyrusvirus
27-09-2012, 14:04
Super, aż się podzieliłem tą nutą za znajomymi na fejsie :)
Też podesłałem kumplowi, który ma dwie córki, ale nieco już starsze.
Odpisał, że "nie może się doczekać kiedy je podrzuci jakiemuś frajerowi, który jeszcze nie wie co go czeka. 3 Baby w domu to istny horror".
:)
Boryszuk
27-09-2012, 16:17
Wojtek, gratulacje! ;)
Wojtek, gratulacje! ;)
A no dziękuję ;)
Ja nie mam dzieci:)
Leci bocian leci
W dziobie niesie dzieci
Dorodne bliźnięta
Na Wielkanocne Święta...
:mrgreen:
Rafał_Sz
27-09-2012, 19:05
Ja nie mam dzieci:)
I bardzo dobrze. Ale za to masz spam w udawanej stopce. :twisted:
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.