Strus
26-09-2012, 16:48
WhatTheFont niestety nie znajduje :( Ktoś może przez przypadek wie co to za cudo ?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img259.imageshack.us/i/przechwytywanieot.jpg/)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img259.imageshack.us/i/przechwytywanieot.jpg/)