Tomasz12006
26-09-2012, 13:38
Mam na oku dwa statywy Camrock TS53 oraz Triopo C-158, Triopo C-258 + KJ-2 czy ktoś z Was ma i używa któregoś z nich, czy będą one dobre do amatorskiej fotografii. Mam zestaw Samsung gx20 + kit, jupiter 37a oraz zoom vivitar 75-205 i lampę. Szukam jakiegoś fajego ststywu do 200 zł.
Mam teraz firsta C-3550 i zastanawiam się czy któryś z wypisanych statywów będzie lepszy od niego.
Mam teraz firsta C-3550 i zastanawiam się czy któryś z wypisanych statywów będzie lepszy od niego.