PDA

Zobacz pełną wersję : statywy Triopo i Camrock ?



Tomasz12006
26-09-2012, 13:38
Mam na oku dwa statywy Camrock TS53 oraz Triopo C-158, Triopo C-258 + KJ-2 czy ktoś z Was ma i używa któregoś z nich, czy będą one dobre do amatorskiej fotografii. Mam zestaw Samsung gx20 + kit, jupiter 37a oraz zoom vivitar 75-205 i lampę. Szukam jakiegoś fajego ststywu do 200 zł.
Mam teraz firsta C-3550 i zastanawiam się czy któryś z wypisanych statywów będzie lepszy od niego.

esk2
10-10-2012, 18:37
posiadam taki: Camrock XT020+H050
http://www.fotofobia.pl/produkt/statyw/camrock-xt020-3d-h050

długo szukałem czegoś stabilnego, aluminiowego w dobrej cenie. Jestem bardzo zadowolony. Porządny statyw za dobre pieniądze.
Do tego solidny futerał do noszenia, można go założyć jak plecak, wtedy mniej odczuwasz jego ciężar.
ja kupowałem to w Multifoto, ale ta cena jest jeszcze niższa. do tego 2lata gwarancji.

http://forum.optyczne.pl/viewtopic.php?p=230232