Mercury
26-09-2012, 08:20
Witam,
Już od pewnego czasu zauroczony zdjęciami m.in Petersona poszukuję statywu który w US znany jest jako Magic Arm chyba dawnego Bogena. Nie mogę się doszukać czegoś podobnego, za pomocą czego można przytwierdzić DSL do poręczy, mebli, rowerów, itd...
GorillaPod to jakieś wyjście, jednak nie trzymałem tego w ręku żeby stwierdzić, że da radę.
Testowaliście? Macie jakieś sprawdzone statywy?
Już od pewnego czasu zauroczony zdjęciami m.in Petersona poszukuję statywu który w US znany jest jako Magic Arm chyba dawnego Bogena. Nie mogę się doszukać czegoś podobnego, za pomocą czego można przytwierdzić DSL do poręczy, mebli, rowerów, itd...
GorillaPod to jakieś wyjście, jednak nie trzymałem tego w ręku żeby stwierdzić, że da radę.
Testowaliście? Macie jakieś sprawdzone statywy?