dejote
25-09-2012, 16:48
Zastanawiam się jak uzyskać taki efekt, jak m.in. na zdjęciach Toma Lacoste: http://fc06.deviantart.net/fs70/f/2012/005/1/f/whaaat_by_thoum-d4lerzy.jpg
Wiem, że na wielu pokazach tancerzy ognia robi się podobne zdjęcia z taką ścianą ognia, jak z tyłu.
Rozumiem, że to jest ekstremalnie długi czas, gdy ktoś macha pochodnią, a na koniec lampa na drugą kurtynę?
Jednak gdy próbowałem, to nie udało mi się nawet w połowie uzyskać podobnego efektu... Jakieś wskazówki?
Wiem, że na wielu pokazach tancerzy ognia robi się podobne zdjęcia z taką ścianą ognia, jak z tyłu.
Rozumiem, że to jest ekstremalnie długi czas, gdy ktoś macha pochodnią, a na koniec lampa na drugą kurtynę?
Jednak gdy próbowałem, to nie udało mi się nawet w połowie uzyskać podobnego efektu... Jakieś wskazówki?