PDA

Zobacz pełną wersję : Forum



KSIĘŻAK
25-09-2012, 11:10
Juz myslałem ze to ARMAGEDON, ale zaczęło działać .

Greg77
25-09-2012, 11:15
UAAAAAAAAAA ale ulga!!!!
To byl ciezki tydzien:(

Mariusz_007
25-09-2012, 11:20
Nie wiem czym sobie na to zasłużyliśmy ;)
Chodzi mi oczywiście o brak dostępu do forum :)

Strus
25-09-2012, 11:21
ufff

TOP67
25-09-2012, 11:22
Tydzień traumy i rozpaczy. Z desperacji zacząłem pisać na fb, którego nie cierpię. Jeszcze dwa dni i bym zajrzał na CB.

puciek
25-09-2012, 11:25
Trzeba po prostu raz dziennie wieczorem robić backup bazy danych i wtedy forum można odtworzyć w dość szybkim czasie.

KSIĘŻAK
25-09-2012, 11:25
Wracamy do obowiązkowej lektury

Majek
25-09-2012, 11:29
Mamy nowy rekord! :mrgreen:

TOP67
25-09-2012, 11:29
Najwyraźniej trzeba zmienić hosting. Zagraniczne wynalazki typu OVH są tanie, ale do pierwszej awarii, support niestety po francusku lub jeszcze gorzej.

sokolnik
25-09-2012, 11:35
jeah! już myślałem że forum nigdy nie wróci :)

adriansocho
25-09-2012, 11:38
Już zacząłem na powrót inwestować w rower, bo nie mogłem poczytać o obiektywach.....

matomi
25-09-2012, 11:56
Napiszę posta, żeby sprawdzić, czy na pewno działa ;)

hobbits
25-09-2012, 11:58
Ufff, nareszcie!

Przyznam się - zajrzałem wczoraj na CB... ;)

Dorian
25-09-2012, 11:58
Mamy nowy rekord! :mrgreen:

Ty też pierwszy raz miałeś tak długą przerwę od forum? :mrgreen:

militarius
25-09-2012, 12:07
z desperacji zacząłem wchodzić na CB :D ale ulga, że już działają nikoniarze...

Sendilkelm
25-09-2012, 12:09
z desperacji zacząłem wchodzić na CB :D ale ulga, że już działają nikoniarze...

Ja odwiedzałem częściej tff

matomi
25-09-2012, 12:10
Ufff, nareszcie!

Przyznam się - zajrzałem wczoraj na CB... ;)


Heh, też tam wczoraj byłem, jeszcze dzień i bym się zarejestrował! ;)

Aras
25-09-2012, 12:12
A to niespodzianka. Działa :D

Antonioo
25-09-2012, 12:18
a ja na forum olympusa trafiłem:D

ALLELUJA!! :D

Kurtz
25-09-2012, 12:22
ile mozna ^^
Ovh ma tragiczny suport. Wszystko fajnie do pierwszej awarii.

pincerna
25-09-2012, 12:24
aż sie miło patrzy na te czarno-żółte kolory z białymi literkami w tle :-)

marekb
25-09-2012, 12:35
to był po prostu kilkudniowy ban dla wszystkich ;)

amirez
25-09-2012, 13:13
No, i nastał dzień po nocy ;)

Marta Baranowska
25-09-2012, 13:18
na pewno mieliście koszmary :P

KSIĘŻAK
25-09-2012, 13:36
Marta gorzej. Mnie ogarnęły schizy

salseros
25-09-2012, 14:13
Czekałem czekałem i sie doczekałem :) Oby juz nigdy wiecej tak długiej przerwy w działaniu forum

"Ban dla wszystkich" - hehehe dobre

stock
25-09-2012, 15:42
a ja ze szczęścia/głupoty siekając cebulę odrąbałem sobie dziś kawał palucha... Napieprza mnie tak ze ledwo łaże, no ale forum czytam z zaciśniętymi zebami ;)

doktor
25-09-2012, 19:44
Mnie ogarnęły schizy
Nareszcie ktoś się przyznał. Dla zachęty przypomnę, że leczenie psychiatryczne pozostało bezpłatne, nie tylko dla nieubezpieczonych, ale nawet dla przybyszów z innego wymiaru.

cichy70
25-09-2012, 20:13
Nareszcie ktoś się przyznał. Dla zachęty przypomnę, że leczenie psychiatryczne pozostało bezpłatne, nie tylko dla nieubezpieczonych, ale nawet dla przybyszów z innego wymiaru.

Konrad, ale rozumiem, ze Ty leczysz ? metodą klin klinem ? to ja bym się zapisał, jak bezpłatnie :)

oper
25-09-2012, 21:02
Ja z tych rozterek bez forum aż się zafejsbukowałem, choć jak dotąd tyle lat się skutecznie broniłem... Jedno wiem - teraz marnowanie czasu w Internecie przybrało dla mnie nowy wymiar :-)
Co do hostingu: Piotrze moje oferty nadal aktualne.

darko
25-09-2012, 21:14
W końcu będę mógł czymś się zająć w pracy oprócz pracy ;)

Pyra001
25-09-2012, 22:32
To był straszny i traumatyczny tydzień, nawet znalazłem troszkę czasu na połażenie z Nikonkiem w plener ;)

doktor
25-09-2012, 22:43
Konrad, ale rozumiem, ze Ty leczysz ? metodą klin klinem ? to ja bym się zapisał, jak bezpłatnie

Aj, waj, bezpłatnie. Czy ja mówiłem geszeft? Jakoś się*dogadamy :-)


To był straszny i traumatyczny tydzień

Jak widzę klientów przybywa...

Biotrek
26-09-2012, 11:55
A ja nie tęskniłem, a co :twisted:

FHR
26-09-2012, 12:04
A ja nie tęskniłem, a co :twisted:

To był taki test, kto nie tęsknił ten dostanie bana.

Ale że sam się przyznałeś, to zostaniesz wyróżniony - możesz wybrać na ile :)

Słuuuchamy...

Biotrek
26-09-2012, 13:29
Czuję się zaszczycony jak wygrana w Totka :D
1 dzień proszę, tylko jakiś wyróżnik :twisted:

FHR
26-09-2012, 22:59
Czuję się zaszczycony jak wygrana w Totka :D
1 dzień proszę, tylko jakiś wyróżnik :twisted:

Proście, a będzie Wam dane... :twisted:

jm
26-09-2012, 23:45
Nie wiem czy wypada pytać, ale skoro nikt nie pisze.... to co się właściwie stało, że nie działało?

GeparD
27-09-2012, 00:33
pewnie cos sie zj... ale ze admin byl na urlopie to troche potrwalo zanim stanelo na nogi

Greg77
27-09-2012, 01:13
Nie wiem czy wypada pytać, ale skoro nikt nie pisze....


Bana mu!:D

FHR
27-09-2012, 01:27
Bana mu!:D

Jakie "mu", toż to kobieta :)

Greg77
27-09-2012, 01:28
Ojej, no to jej:D:P

docxxx
27-09-2012, 09:39
Wlasnie, pieprzycie trzy po trzy, a nikt nie odpowiedzial dlaczego forum padlo?

Rafał_Sz
27-09-2012, 09:45
Bo nie używało tego :) (http://withfriendship.com/images/h/35556/the-new-powerade-zero-line.jpg)

matomi
27-09-2012, 09:59
Myślę, że należy czym prędzej powołać komisję, która ustali dlaczego padło forum, kto jest za to odpowiedzialny i dlaczego właśnie Premier! ;)

strebor
27-09-2012, 10:08
bu ha ha lece po sciereczki do monitora

kkokosz
27-09-2012, 10:15
Myślę, że należy czym prędzej powołać komisję, która ustali dlaczego padło forum, kto jest za to odpowiedzialny i dlaczego właśnie Premier! ;)

No i w której minucie słychać było strzały ;)

Biotrek
28-09-2012, 09:46
Proście, a będzie Wam dane... :twisted:
I'm back :mrgreen:

Rafał_Sz
28-09-2012, 12:44
I'm back :mrgreen:Młotek, stół i "te sprawy". I cieszy Cię jak nie trafisz? ;)

Biotrek
28-09-2012, 13:19
Oba posty napisałem z lekką dozą ironii i świadomy wszystkiego z pozytywnym nastawieniem bo takie w życiu się liczy a trzeci post to takie ot przedrzeźnianie się z modem ;)
Po prostu źle odczytałeś intencje.

Rafał_Sz
28-09-2012, 13:27
A ja swój napisałem z dużą dawką ironii. Wróć, jako żart. :)

Biotrek
28-09-2012, 15:42
Gra i buczy :D

MARTINK
04-10-2012, 20:37
a mi internet padl na 2 tygodnie, dzien po padzie forum.
Ban armageddon.