Zobacz pełną wersję : Forum
Juz myslałem ze to ARMAGEDON, ale zaczęło działać .
UAAAAAAAAAA ale ulga!!!!
To byl ciezki tydzien:(
Mariusz_007
25-09-2012, 11:20
Nie wiem czym sobie na to zasłużyliśmy ;)
Chodzi mi oczywiście o brak dostępu do forum :)
Tydzień traumy i rozpaczy. Z desperacji zacząłem pisać na fb, którego nie cierpię. Jeszcze dwa dni i bym zajrzał na CB.
Trzeba po prostu raz dziennie wieczorem robić backup bazy danych i wtedy forum można odtworzyć w dość szybkim czasie.
Wracamy do obowiązkowej lektury
Mamy nowy rekord! :mrgreen:
Najwyraźniej trzeba zmienić hosting. Zagraniczne wynalazki typu OVH są tanie, ale do pierwszej awarii, support niestety po francusku lub jeszcze gorzej.
sokolnik
25-09-2012, 11:35
jeah! już myślałem że forum nigdy nie wróci :)
adriansocho
25-09-2012, 11:38
Już zacząłem na powrót inwestować w rower, bo nie mogłem poczytać o obiektywach.....
Napiszę posta, żeby sprawdzić, czy na pewno działa ;)
Ufff, nareszcie!
Przyznam się - zajrzałem wczoraj na CB... ;)
Mamy nowy rekord! :mrgreen:
Ty też pierwszy raz miałeś tak długą przerwę od forum? :mrgreen:
militarius
25-09-2012, 12:07
z desperacji zacząłem wchodzić na CB :D ale ulga, że już działają nikoniarze...
Sendilkelm
25-09-2012, 12:09
z desperacji zacząłem wchodzić na CB :D ale ulga, że już działają nikoniarze...
Ja odwiedzałem częściej tff
Ufff, nareszcie!
Przyznam się - zajrzałem wczoraj na CB... ;)
Heh, też tam wczoraj byłem, jeszcze dzień i bym się zarejestrował! ;)
A to niespodzianka. Działa :D
Antonioo
25-09-2012, 12:18
a ja na forum olympusa trafiłem:D
ALLELUJA!! :D
ile mozna ^^
Ovh ma tragiczny suport. Wszystko fajnie do pierwszej awarii.
pincerna
25-09-2012, 12:24
aż sie miło patrzy na te czarno-żółte kolory z białymi literkami w tle :-)
to był po prostu kilkudniowy ban dla wszystkich ;)
No, i nastał dzień po nocy ;)
Marta Baranowska
25-09-2012, 13:18
na pewno mieliście koszmary :P
Marta gorzej. Mnie ogarnęły schizy
salseros
25-09-2012, 14:13
Czekałem czekałem i sie doczekałem :) Oby juz nigdy wiecej tak długiej przerwy w działaniu forum
"Ban dla wszystkich" - hehehe dobre
a ja ze szczęścia/głupoty siekając cebulę odrąbałem sobie dziś kawał palucha... Napieprza mnie tak ze ledwo łaże, no ale forum czytam z zaciśniętymi zebami ;)
Mnie ogarnęły schizy
Nareszcie ktoś się przyznał. Dla zachęty przypomnę, że leczenie psychiatryczne pozostało bezpłatne, nie tylko dla nieubezpieczonych, ale nawet dla przybyszów z innego wymiaru.
Nareszcie ktoś się przyznał. Dla zachęty przypomnę, że leczenie psychiatryczne pozostało bezpłatne, nie tylko dla nieubezpieczonych, ale nawet dla przybyszów z innego wymiaru.
Konrad, ale rozumiem, ze Ty leczysz ? metodą klin klinem ? to ja bym się zapisał, jak bezpłatnie :)
Ja z tych rozterek bez forum aż się zafejsbukowałem, choć jak dotąd tyle lat się skutecznie broniłem... Jedno wiem - teraz marnowanie czasu w Internecie przybrało dla mnie nowy wymiar :-)
Co do hostingu: Piotrze moje oferty nadal aktualne.
W końcu będę mógł czymś się zająć w pracy oprócz pracy ;)
To był straszny i traumatyczny tydzień, nawet znalazłem troszkę czasu na połażenie z Nikonkiem w plener ;)
Konrad, ale rozumiem, ze Ty leczysz ? metodą klin klinem ? to ja bym się zapisał, jak bezpłatnie
Aj, waj, bezpłatnie. Czy ja mówiłem geszeft? Jakoś się*dogadamy :-)
To był straszny i traumatyczny tydzień
Jak widzę klientów przybywa...
A ja nie tęskniłem, a co :twisted:
A ja nie tęskniłem, a co :twisted:
To był taki test, kto nie tęsknił ten dostanie bana.
Ale że sam się przyznałeś, to zostaniesz wyróżniony - możesz wybrać na ile :)
Słuuuchamy...
Czuję się zaszczycony jak wygrana w Totka :D
1 dzień proszę, tylko jakiś wyróżnik :twisted:
Czuję się zaszczycony jak wygrana w Totka :D
1 dzień proszę, tylko jakiś wyróżnik :twisted:
Proście, a będzie Wam dane... :twisted:
Nie wiem czy wypada pytać, ale skoro nikt nie pisze.... to co się właściwie stało, że nie działało?
pewnie cos sie zj... ale ze admin byl na urlopie to troche potrwalo zanim stanelo na nogi
Nie wiem czy wypada pytać, ale skoro nikt nie pisze....
Bana mu!:D
Bana mu!:D
Jakie "mu", toż to kobieta :)
Wlasnie, pieprzycie trzy po trzy, a nikt nie odpowiedzial dlaczego forum padlo?
Rafał_Sz
27-09-2012, 09:45
Bo nie używało tego :) (http://withfriendship.com/images/h/35556/the-new-powerade-zero-line.jpg)
Myślę, że należy czym prędzej powołać komisję, która ustali dlaczego padło forum, kto jest za to odpowiedzialny i dlaczego właśnie Premier! ;)
bu ha ha lece po sciereczki do monitora
Myślę, że należy czym prędzej powołać komisję, która ustali dlaczego padło forum, kto jest za to odpowiedzialny i dlaczego właśnie Premier! ;)
No i w której minucie słychać było strzały ;)
Proście, a będzie Wam dane... :twisted:
I'm back :mrgreen:
Rafał_Sz
28-09-2012, 12:44
I'm back :mrgreen:Młotek, stół i "te sprawy". I cieszy Cię jak nie trafisz? ;)
Oba posty napisałem z lekką dozą ironii i świadomy wszystkiego z pozytywnym nastawieniem bo takie w życiu się liczy a trzeci post to takie ot przedrzeźnianie się z modem ;)
Po prostu źle odczytałeś intencje.
Rafał_Sz
28-09-2012, 13:27
A ja swój napisałem z dużą dawką ironii. Wróć, jako żart. :)
a mi internet padl na 2 tygodnie, dzien po padzie forum.
Ban armageddon.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.