Zobacz pełną wersję : Torba do D5100 + 3 obiektywy
Witam,
rozglądam się za torbą, która pomieści Nikona D5100, do tego kitowy obiektyw 18-55 i 2 stałki. No i standardowo jakieś tam filtry czy ładowarka.
Coś możliwie nieduże a pojemne.
Lowepro Nova 170 AW byłaby ok, czy może być za mała?
Pozdrawiam.
adriansocho
17-09-2012, 08:32
na pewno się zmieści w Lowepro Toploader Zoom 55 AW.
Na pewno? Wydaje się mała trochę...
No i opis: Pojemność DSLR z założonym obiektywem (do 18-55 mm f/3.5); karty pamięci; dodatkowa bateria oraz małe akcesoria.
Czy do Lowepro Nova 160 AW wejdzie D5100 z gripem i obiektywem 18-55 oraz 2 stałki - 35 i 50mm?
Jean Reno
27-09-2012, 10:14
Do Lowepro Nova 160 AW wejdzie body bez gripu z podpiętym obiektywem (18-55, 18-105) plus lampa lub drugi obiektyw. Więcej nie da rady.
Witam,
rozglądam się za torbą, która pomieści Nikona D5100, do tego kitowy obiektyw 18-55 i 2 stałki. No i standardowo jakieś tam filtry czy ładowarka.
Coś możliwie nieduże a pojemne.
Lowepro Nova 170 AW byłaby ok, czy może być za mała?
Pozdrawiam.
Wejdzie. Ja mam w takiej d90+18-105, 50mm i 35mm. Jeszcze da się lampę upchnąć. Także spokojnie aparat ze szkłem na środku i po jednej stałce z każdej strony sobie wrzucisz.
Jak masz zamiar rozbudować swoją szklarnię to zainwestowałbym na Twoim miejscu w jakąś większą trochę torbę pokroju np. Stealth Reporter 300. A najlepiej to sobie skorzystaj z tej wyszukiwarki, jak interesują Cię torby Lowepro http://bagfinder.lowepro.com/lp/choose-profile?utm_source=lowepro&utm_medium=display&utm_content=button-3&utm_campaign=bagfinder
Miałem Lowepro Nova 170 AW i szczerze mówiąc tam jest miejsce na D90 z podpiętym 18-105 + jedno dodatkowe "większe" szkło. Polecałbym już bardziej 180 AW lub przyszłościowo 190AW. Sam posiadałem 170AW, ale okazała się za mała i teraz jestem posiadaczem 190'tki;). Lepiej kupić większą i mieć na przyszłość niż popełniać błąd i kupować za małą.
adrian9627
28-09-2012, 06:17
Zależy jakie stałki... 600 mm f4 + 400 mm f2.8 ? :D
Tak jak koledzy piszą też bym radził raczej myśleć przyszłościowo , widzę ten przykład doskonale na sobie.
Kupiłem plecak fastpack 350 w którym przez dłuższy czas było body z gripem ,dwa szkła i lampa ...dziś mam 4 szkła a 5 w planach , także im większy tym lepszy ale bez przesady , bo nie sztuka mieć body w walizce która waży 9 kg i nigdzie jej nie zabierać ; )
Seria Stealth posiada dostep przez zamek od gory, w odroznieniu od serii Nova, ktora ma tylko klamre?
No i jeszcze ten wyciągany "kuferek" z pianki...
To już musisz sam stwierdzić, co masz zamiar nosić obecnie i w przyszłości.
Kupilem Lowepro Nova 180AW.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.