PDA

Zobacz pełną wersję : Niewinność muzułmanów- co myslicie?



Cosnek
15-09-2012, 12:48
Kontrowersyjny film nakrecony przez amerykanskich Zydow. Prowokacja.

http://www.youtube.com/watch?v=ZcyncIHF5-8

RobertMiernik
15-09-2012, 12:59
Myślę, że właśnie straciłem 11 minut życia na oglądanie czegoś co nie jest ani kontrowersyjne ani żydowskie ani na pewno nie można tego nazwać filmem.

Cosnek
15-09-2012, 13:04
Nie wiem czy to jest cały film ale nie to jest ważne, muzułmanie odebrali to jako prowokacje i zamieszki ogarnęły cały świat islamu. Ludzie giną...

RobertMiernik
15-09-2012, 13:07
Są ludzie dla których wszystko jest prowokacją.
Nic na to nie poradzisz, film nie jest warty dyskusji na ten temat, a jak wiesz polityka i religia są tematami mocno drażliwymi, szczególnie w internecie.

Rafał_Sz
15-09-2012, 13:09
Ludzie giną...
I tak na ziemi jest za duży przyrost.

A o religii i polityce nie rozmawiamy na tym forum. Na szczęście. ;)

Boryszuk
15-09-2012, 14:31
a jak wiesz polityka i religia są tematami mocno drażliwymi, szczególnie w internecie.

A na tym forum szczególnie. Do tego stopnia, że są z góry zabronione.

Iwek_22
15-09-2012, 14:50
A na tym forum szczególnie. Do tego stopnia, że są z góry zabronione.
I właśnie dlatego tu zaglądam dosyć często. Proponuję nie ciągnąć wątku i szybciutko go zamknąć.

andrzej_laskowski
15-09-2012, 16:48
I właśnie dlatego tu zaglądam dosyć często. Proponuję nie ciągnąć wątku i szybciutko go zamknąć.

jw

Rafał_Sz
15-09-2012, 16:51
Ja też jestem za zamknięciem, a nawet bardzo za. :) Brak polityki i religii to jedna z największych zalet tego forum. I niech tak zostanie.

FHR
15-09-2012, 17:09
Ciach.