Zobacz pełną wersję : Niewinność muzułmanów- co myslicie?
Kontrowersyjny film nakrecony przez amerykanskich Zydow. Prowokacja.
http://www.youtube.com/watch?v=ZcyncIHF5-8
RobertMiernik
15-09-2012, 12:59
Myślę, że właśnie straciłem 11 minut życia na oglądanie czegoś co nie jest ani kontrowersyjne ani żydowskie ani na pewno nie można tego nazwać filmem.
Nie wiem czy to jest cały film ale nie to jest ważne, muzułmanie odebrali to jako prowokacje i zamieszki ogarnęły cały świat islamu. Ludzie giną...
RobertMiernik
15-09-2012, 13:07
Są ludzie dla których wszystko jest prowokacją.
Nic na to nie poradzisz, film nie jest warty dyskusji na ten temat, a jak wiesz polityka i religia są tematami mocno drażliwymi, szczególnie w internecie.
Rafał_Sz
15-09-2012, 13:09
Ludzie giną...
I tak na ziemi jest za duży przyrost.
A o religii i polityce nie rozmawiamy na tym forum. Na szczęście. ;)
Boryszuk
15-09-2012, 14:31
a jak wiesz polityka i religia są tematami mocno drażliwymi, szczególnie w internecie.
A na tym forum szczególnie. Do tego stopnia, że są z góry zabronione.
A na tym forum szczególnie. Do tego stopnia, że są z góry zabronione.
I właśnie dlatego tu zaglądam dosyć często. Proponuję nie ciągnąć wątku i szybciutko go zamknąć.
andrzej_laskowski
15-09-2012, 16:48
I właśnie dlatego tu zaglądam dosyć często. Proponuję nie ciągnąć wątku i szybciutko go zamknąć.
jw
Rafał_Sz
15-09-2012, 16:51
Ja też jestem za zamknięciem, a nawet bardzo za. :) Brak polityki i religii to jedna z największych zalet tego forum. I niech tak zostanie.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.