D_Z_I_A_D_E_K
14-09-2012, 22:29
Witam.
Już się trochę zamotałem.
Dawno temu miałem D80, potem było chyba D90, potem Nikon chyba zrezygnował z nazewnictwa dwu-cyfrowego.
Chronologicznie co było po "90" (ale w prostej linii, czyli co było bezopośrednim następcom np. d90, d3000, d5000, d7000, itd.) Uwzględniając w tym AF i matrycę, tzn. np. d300 matryca z d90, d700 z d3, itd.
Już się trochę zamotałem.
Dawno temu miałem D80, potem było chyba D90, potem Nikon chyba zrezygnował z nazewnictwa dwu-cyfrowego.
Chronologicznie co było po "90" (ale w prostej linii, czyli co było bezopośrednim następcom np. d90, d3000, d5000, d7000, itd.) Uwzględniając w tym AF i matrycę, tzn. np. d300 matryca z d90, d700 z d3, itd.