Zobacz pełną wersję : Led Zeppelin - news dla oldboyów :)
krzysztof jot
13-09-2012, 22:20
Newsy o starych kapelach miały czasem tu spore "wzięcie" :) - to miłe info dla fanów Led Zeppelin.
Nareszcie po pięciu !! latach pojawi się materiał z legendarnego londyńskiego koncertu z grudnia 2007 roku. I to Film kinowy oraz za miesiąc CD i DVD
http://www.rollingstone.com/music/news/led-zeppelins-2007-reunion-concert-to-hit-theaters-in-october-20120913?stop_mobi=yes
Dzięki za info, już niecierpliwie przebieram nogami :)
nie tylko dla oldboyow ;)
Robert_P
14-09-2012, 10:20
Kurcze a ja widząc tytuł myślałem że jakiś koncert się szykuje ...niestety :( ale dobre i to info :)
Ja, na razie, to jestem semi old ;) ale cepelię zawsze lubiłem, zwłaszcza ballady :)
KaleidoStar
16-09-2012, 20:28
nie tylko dla oldboyow ;)
Wuuaśnie :P
krzysztof jot
29-09-2012, 21:32
czyli rozumiem, że 31.10 do Multikina, a potem na półeczkę...
http://multikino.pl/pl/wydarzenia/music/led-zeppelin-live-from-london/
Kurcze a ja widząc tytuł myślałem że jakiś koncert się szykuje ...niestety :( ale dobre i to info :)
I ja tak samo pomyslalam :)
krzysztof jot
08-11-2012, 14:32
dvd w drodze - w kinie zabili seans dźwiękiem, a właściwie jego brakiem.
Oficjalny kawałek z celebration day -
PD-MdiUm1_Y
NA bilety do kina nie zdazylem, a i tak chcialem zamowic praktycznie w momencie otwarcia rejestracji na Event. Moze lepiej - dzwiek kinowy nie nadaje sie do muzyki moim zdaniem.
Po obejzeniu tego filmiku - ciagle nie moge sie pozbierac.
Robert_P
08-11-2012, 16:01
Ja mam wrażenie że po ok. Pół godzinie był lepszy dźwięk, początek faktycznie kiepsko. Ale sam koncert miodzio !
krzysztof jot
19-11-2012, 16:12
jak dziś premiera - to dziś :)
Box'ik o dość obszernej zawartości już jest
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.krzysztofjot.neostrada.pl/foto/forum/celebration.jpg)
miron19j
19-11-2012, 20:50
też już mam
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikoniarze.pl/images/icons/icon7.gif)
co prawda tylko BR audio, ale jest moc!!!
Ja na razie nie kupuję, boje się że dostanę na święta i to od kilku osób :D
Swoją drogą, to pewnie będzie niezły hicior świątecznych zakupów.
krzysztof jot
19-11-2012, 22:33
też już mam
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikoniarze.pl/images/icons/icon7.gif)
co prawda tylko BR audio, ale jest moc!!!
a ja się zagubiłem w wersjach, była źle opisana na stronie sklepu - w sumie BR i audio dałoby rade, ale z drugiej strony cały box 93 zeta więc nie rozpaczam :)
Ja zostalem przy DVD+CD, Blu-ray nie uzywam. Szkoda mi troche rozmiaru video, bo moze kiedys bedzie na czym odtworzyc ( 5.1 i duzy ekran ^^ ), ale na moich 2.0 brzmi to swietnie z cd/dvd.
Cena moim zdaniem nie jest wysoka. Nie za taka plyte, takiego zespolu z takiego koncertu.
Zdecydowanie jest moc.
krzysztof jot
20-11-2012, 02:12
po przesłuchaniu materiału nareszcie w nagłośnieniu odbiegajacym od tego co było w kinie - zastanawia mnie jak Plant przez tyle lat tak doskonale zachował barwę głosu. Tak trudne kawałki a on brzmi jak na studyjnej płycie z 1972 roku - niewiarygodne. Nikt "ze starych " tak nie zachował gardła. I cała kapela brzmi jak ze studia - kawałki tak zagrane, ze wierzyć sie nie chce ze można na scenie, bez playbacku itp - nie ma to jak stara szkoła :), dziś poziom nieosiagalny chyba przez młode kapele. Cieszy, ze LZ nie zeszmacił się jak Deep Purple - dwadzieścia osiem składów i graja już prawie na zabawach wiejskich.
Nikt "ze starych " tak nie zachował gardła
Lemmy ma cały czas taki sam głos. ;)
Robert_P
20-11-2012, 09:36
Ja też już popędziłem zakupić CD . Koncert w kinie widziałem i to mi starczy, mimo wszystko wolę słuchać niż oglądać...
A mówię Wam to ja :
Robert P.
:mrgreen:
miron19j
20-11-2012, 11:36
a ja się zagubiłem w wersjach, była źle opisana na stronie sklepu - w sumie BR i audio dałoby rade, ale z drugiej strony cały box 93 zeta więc nie rozpaczam :)
też się pogubiłem :-)
miał być koncert na BR, a wyszła płyta audio. Ale może w sumie to lepiej
Boryszuk
20-11-2012, 11:38
Lemmy ma cały czas taki sam głos. ;)
Powered by Jack Daniels ;)
krzysztof jot
20-11-2012, 17:11
też się pogubiłem :-)
miał być koncert na BR, a wyszła płyta audio. Ale może w sumie to lepiej
nie - zagubiłem sie w wersjach boxów - 2, 3 cd br dvd itp..
Jest i audio i obraz. Generalnie - przt cenie 50-60 zł za 2XCD cena zestawu z obrazka jest ok
za 2xCD audio plus obraz na BR plus bonusy na DVD zapłaciłem 93 pln - więc "mniejsze" opcje są mało atrakcyjne cenowo
nie - zagubiłem sie w wersjach boxów - 2, 3 cd br dvd itp..
Jest i audio i obraz. Generalnie - przt cenie 50-60 zł za 2XCD cena zestawu z obrazka jest ok
za 2xCD audio plus obraz na BR plus bonusy na DVD zapłaciłem 93 pln - więc "mniejsze" opcje są mało atrakcyjne cenowo
Właśnie - co jest na tych bonusach na DVD w zestawie BR+DVD+2CD?
A płytka jednak i do mnie trafiła :)
"Dazed and confused", "In my time of dying" - no po prostu się rozpływam. Przesunięty wokal w refrenie "Whole lotta love" - też poezja.
Wg mnie wszyscy zachowali niesamowity feeling, ale wydaje mi się, że u Page'a już technika lekko nie ta - w solówkach troszkę brakuje szybkości, kiedyś na koncertach te solówki były gęstsze. Ale mimo wszystko koncert powala na kolana, kawał solidnej muzyki no i jak by nie patrzeć - kawał historii.
Już nie mogę edytować, ale jeszcze jedna myśl do poprzedniego posta:
zastanawia mnie jak Plant przez tyle lat tak doskonale zachował barwę głosu.
Plant cały czas nagrywa, ma swoje solowe projekty i zespoły (Band of Joy). To właśnie Page się nieźle obija ;)
krzysztof jot
21-11-2012, 22:32
Już nie mogę edytować, ale jeszcze jedna myśl do poprzedniego posta:
Plant cały czas nagrywa, ma swoje solowe projekty i zespoły (Band of Joy). To właśnie Page się nieźle obija ;)
Gillan tez cały czas nagrywa - ale rokendrolowe życie lekkie nie jest :), a jemu sie udało brzmieć jak na Zeppelinach z lat siedemdziesiątych i to ze studia - niewielu tak daje radę.
krzysztof jot
21-11-2012, 22:35
Właśnie - co jest na tych bonusach na DVD w zestawie BR+DVD+2CD?
koncert dwa dni wcześniej, jakby z telefonu komórkowego, film który leci na ekranie w tle na początku koncertu, itp - generalnie - wypełniacz - mogłoby nie być
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.