Jastrząb
13-09-2012, 12:19
Jestem bardzo zadowolony, chce się pochwalić, wybaczcie ;)
International Photography Awards - 2 nagrody i 4 wyróżnienia, miedzy innymi:
http://torellexpedition.pl/wp-content/uploads/2012/09/1-40.jpg
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/09/Piesiec_44-1.jpg
źródło (http://www.naturalink.pl/wp-content/uploads/Piesiec_44.jpg)
i z krajowego "rynku", konkurs Łowca Polskiego im. Puchalskiego, 1 nagroda w kategorii piękno, widać są różne definicje ;)
i nagroda Fundacji Ochrony Głuszca
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/02/NAT_1084-1.jpg
źródło (http://www.naturalink.pl/wp-content/uploads/NAT_1084.jpg)
International Photography Awards - 2 nagrody i 4 wyróżnienia, miedzy innymi:
http://torellexpedition.pl/wp-content/uploads/2012/09/1-40.jpg
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/09/Piesiec_44-1.jpg
źródło (http://www.naturalink.pl/wp-content/uploads/Piesiec_44.jpg)
i z krajowego "rynku", konkurs Łowca Polskiego im. Puchalskiego, 1 nagroda w kategorii piękno, widać są różne definicje ;)
i nagroda Fundacji Ochrony Głuszca
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/02/NAT_1084-1.jpg
źródło (http://www.naturalink.pl/wp-content/uploads/NAT_1084.jpg)