PDA

Zobacz pełną wersję : dla pochwalenia się i próżnej sławy



Jastrząb
13-09-2012, 12:19
Jestem bardzo zadowolony, chce się pochwalić, wybaczcie ;)

International Photography Awards - 2 nagrody i 4 wyróżnienia, miedzy innymi:

http://torellexpedition.pl/wp-content/uploads/2012/09/1-40.jpg


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/09/Piesiec_44-1.jpg
źródło (http://www.naturalink.pl/wp-content/uploads/Piesiec_44.jpg)


i z krajowego "rynku", konkurs Łowca Polskiego im. Puchalskiego, 1 nagroda w kategorii piękno, widać są różne definicje ;)
i nagroda Fundacji Ochrony Głuszca


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/02/NAT_1084-1.jpg
źródło (http://www.naturalink.pl/wp-content/uploads/NAT_1084.jpg)

hellbike
13-09-2012, 12:21
gratuluje :]

Dyziek
13-09-2012, 12:29
Gratki Michał:)

ps. jakie plany na 2013?

Jastrząb
13-09-2012, 12:31
Dyziek, dzięki a plany dalekie.
Na razie nie chce zapeszać, szukamy sponsorów.

spiritwood
13-09-2012, 13:36
Rewelacyjne zdjęcia. A nasz bóbr po prostu piękny jest z natury ;)

wasilewk
13-09-2012, 13:39
Oczywiście gratulacje ! Zdjęcia są piękne !

Pzdr.

jacek.gold
13-09-2012, 14:06
gratki :)
zdjęcia klasa

Jastrząb
13-09-2012, 14:27
dzięki wielkie

sote
13-09-2012, 14:44
i ja sie przylacze do gratulacji!

KaleidoStar
13-09-2012, 14:54
Gratulacje :) A bober świetny :D

benia99
13-09-2012, 21:14
Mając takie fotki rozumiem, że chcesz się pochwalić bo jest czym:) świetne zdjęcia

glisek
15-09-2012, 00:28
Michał, jak zwykle świetne zdjęcia i Twoje białości mnie jak zwykle rozwalają. Dalej pamiętam serię z sową śnieżną.

TMB
16-09-2012, 12:56
Super zdjęcia. Bobra już miesiąc temu widziałem. Gratulacje! :)

Kuba_
16-09-2012, 21:47
gratuluję!

TomaSzSz
17-09-2012, 00:56
Dobrze wiedzieć, ze są na forum i są w ogólnym tego słowa znaczeniu ludzie którzy trzymają poziom :-).