PDA

Zobacz pełną wersję : Wlasnie sie obraczkuja nasi forumowicze!



Greg77
08-09-2012, 17:43
Kaska (http://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=14839) i Marcin (http://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=17141)!!!!

Pewnie w tej chwili zakladaja obraczki z zimnym potem na czole:D

100 lat i duzo szczescia na nowej drodze zycia!!!!!!!

shaolin
08-09-2012, 17:52
Wspolczucia ;)










Zeby nie bylo - wszystkiego dobrego :D

TomaSzSz
08-09-2012, 18:51
Admin robi zdjęcia ? :D

Greg77
08-09-2012, 18:59
Sami robia....na zmiane:D

TomaSzSz
08-09-2012, 19:02
" no o teraz wkładaj obrączkę, czekaj iso podbije :O damn mogliśmy dostać w prezencie D800...."

Majek
10-09-2012, 12:57
I dobrze im tak. Czemu mieliby mieć lepiej, niż ja? ;-)

mycza
10-09-2012, 13:42
Najlepszego, na nowej, lepszej drodze życia;)

Mariusz888
10-09-2012, 13:54
Gratulacje - my braliśmy 18.08.2012 czyli sprawa jeszcze świeższa i sobie chwalimy :) niemniej jeszcze raz wszystkiego najlepszego :)

Majek
10-09-2012, 13:57
Khyhy, to mi się przypomniał dowcip...

Kumpel do kumpla:
- Ożeniłem się...
- O stary, gratulejszyn! To musisz być szczęśliwy!?!
- No... Muszę...

;-)

Oczywiście pomyślności życzę i dużo cierpliwości i wyrozumiałości na nowej drodze. :-)