Zobacz pełną wersję : Wlasnie sie obraczkuja nasi forumowicze!
Kaska (http://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=14839) i Marcin (http://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=17141)!!!!
Pewnie w tej chwili zakladaja obraczki z zimnym potem na czole:D
100 lat i duzo szczescia na nowej drodze zycia!!!!!!!
Wspolczucia ;)
Zeby nie bylo - wszystkiego dobrego :D
TomaSzSz
08-09-2012, 18:51
Admin robi zdjęcia ? :D
Sami robia....na zmiane:D
TomaSzSz
08-09-2012, 19:02
" no o teraz wkładaj obrączkę, czekaj iso podbije :O damn mogliśmy dostać w prezencie D800...."
I dobrze im tak. Czemu mieliby mieć lepiej, niż ja? ;-)
Najlepszego, na nowej, lepszej drodze życia;)
Mariusz888
10-09-2012, 13:54
Gratulacje - my braliśmy 18.08.2012 czyli sprawa jeszcze świeższa i sobie chwalimy :) niemniej jeszcze raz wszystkiego najlepszego :)
Khyhy, to mi się przypomniał dowcip...
Kumpel do kumpla:
- Ożeniłem się...
- O stary, gratulejszyn! To musisz być szczęśliwy!?!
- No... Muszę...
;-)
Oczywiście pomyślności życzę i dużo cierpliwości i wyrozumiałości na nowej drodze. :-)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.