qcheese
07-09-2012, 18:23
Jeśli byłeś/aś na EPMM 13/08/2009 to spójrz na:
http://bydgoszcz.gazeta.pl/szwederowo/1,112632,12110522,Skad_ten_huk_nad_miastem__To_pil oci_testuja_Mig_29.html
Artykuł ma co prawda 2 miesiące, ale o co chodzi - jest tam zdjęcie, które wyglądało mi znajomo - okazało się, że układ chmur jest identyczny, tylko MIGuś w innym miejscu niż u mnie. Może to przewrażliwienie, ale coraz częściej czytam o "pożyczaniu" zdjęć przez portale, więc tylko zapodaję sygnał.
http://bydgoszcz.gazeta.pl/szwederowo/1,112632,12110522,Skad_ten_huk_nad_miastem__To_pil oci_testuja_Mig_29.html
Artykuł ma co prawda 2 miesiące, ale o co chodzi - jest tam zdjęcie, które wyglądało mi znajomo - okazało się, że układ chmur jest identyczny, tylko MIGuś w innym miejscu niż u mnie. Może to przewrażliwienie, ale coraz częściej czytam o "pożyczaniu" zdjęć przez portale, więc tylko zapodaję sygnał.