adolfik9501
05-09-2012, 18:17
Hej, chłopacy! ;)
Mija kilka dni od GP Belgii a my przenosimy się do Włoch na tor Monza (Autodromo Nazionale Di Monza) by pościgać się podczas FORMULA 1 GRAN PREMIO SANTANDER D'ITALIA 2012. Jak widzimy sponsor najdroższego Pay Drivera jest w nazwie wyścigu ;) Formuła 1 zawita na Monzę po raz 62. Obecny układ/wersja toru jest jego dziewiątą ewolucją.
Obecnie układ prezentuje się następująco:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/)
(diagram (http://www.formula1.com/races/in_detail/italy_876/circuit_diagram.html))
Z satelity wygląda zaś tak:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/)
(45°37'11.60" N, 9°16'58.77" E (https://maps.google.com/maps?q=45.615556,9.281111&ll=45.619621,9.286795&spn=0.024433,0.065789&t=h&z=15))
Trochę danych technicznych (w nawiasach tym razem dane najdłużej (17 lat) wykorzystywanej wersji toru):
Długość toru: 5793 m (5800 m)
Ilość okrążeń: 53 (53)
Dystans wyścigu: 306.720 km (307.400 km)
First Grand Prix: 2000 (1976)
Ilość Grand Prix: 12 (17)
Lata rozgrywania GP: 2000-2011 (1976-1993)
Strefa DRS:
Jeszcze nie zlokalizowałem czy będzie jedna, jak to mają w tym zwyczaju, czy dwie, jak w zeszłym roku strefy drs.
Dla przypomnienia w 2011 roku było tak:
1 strefa: pomiar - w zakręcie 11, aktywacja 110 m po linii mety;
2 strefa: pomiar - przed zakrętem 7, aktywacja 160 m po zakręcie nr 7;
Pierwszy zwycięzca:
2000 - Michael Schumacher (Ferrari F1-2000/Ferrari 049 3.0 V10) 1:27'31.638 hrs. 210.287 km/h.
(1976 - Ronnie Peterson (March 761/Ford Cosworth DFV 3.0 V8 ) 1:30'35.60 hrs. 199.750 km/h.)
Ostatni zwycięzca:
2011 - Sebastian Vettel (Red Bull RB7/Renault RS27 2.4 V8 ) 1:20'46.172 hrs. 227.848 km/h.
(1993 - Damon Hill (Williams FW15C/Renault RS5 3.5 V10) 1:17'07.509 hrs. 239.144 km/h.)
Najlepszy czas Pole Position:
2004 - Rubens Barrichello (Ferrari F2004/Ferrari 053 3.0 V10) 1'20.089 min. 260.395 km/h.
(1991 - Ayrton Senna (McLaren MP4/6-Honda RA121E 3.5 V12) 1'21.114 min. 257.415 km/h.)
Rekord toru (najlepszy Fastes Lap):
2004 - Rubens Barrichello (Ferrari F2004/Ferrari 053 3.0 V10) 1'21.048 min. 257.320 km/h.
(1993 - Damon Hill (Williams FW15C/Renault RS5 3.5 V10) 1'23.575 min. 249.835 km/h.)
Wyniki zeszłorocznego wyścigu:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/)
Harmonogram:
Piątek, 7 września 2012 r:
1 trening: 10:00 - 11:30
2 trening: 14:00 - 15:30
Sobota, 8 września 2012 r:
3 trening: 11:00 - 12:00
Kwalifikacje: 14:00
Niedziela, 9 września 2012 r:
Wyścig: 14:00
Live Timing, rzecz powiedziałbym niezbędną, znajdziecie tutaj (http://www.formula1.com/live_timing/), a streamy na stronach, m.in.: http://www.vipboxsports.eu/ , http://www.drhtv.com.pl/ (http://www.drhtv.com.pl/index.html), http://www.meczyki.pl/.
Z wideoteki YT:
LRudRafEeLM
1DWtBPYqelA
Prawie dwa pierwsze okrążenia wyścigu z 1991:
zqghM1SxODk
Zwracam uwagę na wysokość, a raczej niskość obecnych krawężników, a co za tym idzie cięcia podczas obecnych jazd.
Z informacji przypominających:
W Lotusie za Grosjeana pojedzie Jerome d'Ambrosio, rezerwowy Lotusa. Romek dostał bana na jeden wyścig i ma przemyśleć swoje zachowanie na torze.
Takiego bana nie dostał zaś Pastor Maldonado, który na starcie zostanie przesunięty o 10 pozycji do tyłu (5 za falstart i 5 za kolizję z Glockiem).
Zapraszam.
Mija kilka dni od GP Belgii a my przenosimy się do Włoch na tor Monza (Autodromo Nazionale Di Monza) by pościgać się podczas FORMULA 1 GRAN PREMIO SANTANDER D'ITALIA 2012. Jak widzimy sponsor najdroższego Pay Drivera jest w nazwie wyścigu ;) Formuła 1 zawita na Monzę po raz 62. Obecny układ/wersja toru jest jego dziewiątą ewolucją.
Obecnie układ prezentuje się następująco:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/)
(diagram (http://www.formula1.com/races/in_detail/italy_876/circuit_diagram.html))
Z satelity wygląda zaś tak:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/)
(45°37'11.60" N, 9°16'58.77" E (https://maps.google.com/maps?q=45.615556,9.281111&ll=45.619621,9.286795&spn=0.024433,0.065789&t=h&z=15))
Trochę danych technicznych (w nawiasach tym razem dane najdłużej (17 lat) wykorzystywanej wersji toru):
Długość toru: 5793 m (5800 m)
Ilość okrążeń: 53 (53)
Dystans wyścigu: 306.720 km (307.400 km)
First Grand Prix: 2000 (1976)
Ilość Grand Prix: 12 (17)
Lata rozgrywania GP: 2000-2011 (1976-1993)
Strefa DRS:
Jeszcze nie zlokalizowałem czy będzie jedna, jak to mają w tym zwyczaju, czy dwie, jak w zeszłym roku strefy drs.
Dla przypomnienia w 2011 roku było tak:
1 strefa: pomiar - w zakręcie 11, aktywacja 110 m po linii mety;
2 strefa: pomiar - przed zakrętem 7, aktywacja 160 m po zakręcie nr 7;
Pierwszy zwycięzca:
2000 - Michael Schumacher (Ferrari F1-2000/Ferrari 049 3.0 V10) 1:27'31.638 hrs. 210.287 km/h.
(1976 - Ronnie Peterson (March 761/Ford Cosworth DFV 3.0 V8 ) 1:30'35.60 hrs. 199.750 km/h.)
Ostatni zwycięzca:
2011 - Sebastian Vettel (Red Bull RB7/Renault RS27 2.4 V8 ) 1:20'46.172 hrs. 227.848 km/h.
(1993 - Damon Hill (Williams FW15C/Renault RS5 3.5 V10) 1:17'07.509 hrs. 239.144 km/h.)
Najlepszy czas Pole Position:
2004 - Rubens Barrichello (Ferrari F2004/Ferrari 053 3.0 V10) 1'20.089 min. 260.395 km/h.
(1991 - Ayrton Senna (McLaren MP4/6-Honda RA121E 3.5 V12) 1'21.114 min. 257.415 km/h.)
Rekord toru (najlepszy Fastes Lap):
2004 - Rubens Barrichello (Ferrari F2004/Ferrari 053 3.0 V10) 1'21.048 min. 257.320 km/h.
(1993 - Damon Hill (Williams FW15C/Renault RS5 3.5 V10) 1'23.575 min. 249.835 km/h.)
Wyniki zeszłorocznego wyścigu:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/)
Harmonogram:
Piątek, 7 września 2012 r:
1 trening: 10:00 - 11:30
2 trening: 14:00 - 15:30
Sobota, 8 września 2012 r:
3 trening: 11:00 - 12:00
Kwalifikacje: 14:00
Niedziela, 9 września 2012 r:
Wyścig: 14:00
Live Timing, rzecz powiedziałbym niezbędną, znajdziecie tutaj (http://www.formula1.com/live_timing/), a streamy na stronach, m.in.: http://www.vipboxsports.eu/ , http://www.drhtv.com.pl/ (http://www.drhtv.com.pl/index.html), http://www.meczyki.pl/.
Z wideoteki YT:
LRudRafEeLM
1DWtBPYqelA
Prawie dwa pierwsze okrążenia wyścigu z 1991:
zqghM1SxODk
Zwracam uwagę na wysokość, a raczej niskość obecnych krawężników, a co za tym idzie cięcia podczas obecnych jazd.
Z informacji przypominających:
W Lotusie za Grosjeana pojedzie Jerome d'Ambrosio, rezerwowy Lotusa. Romek dostał bana na jeden wyścig i ma przemyśleć swoje zachowanie na torze.
Takiego bana nie dostał zaś Pastor Maldonado, który na starcie zostanie przesunięty o 10 pozycji do tyłu (5 za falstart i 5 za kolizję z Glockiem).
Zapraszam.