Michaelg
05-09-2012, 12:16
Witam,
wywołałem fotę w LR - do TIFFa 16 bit i profilu koloru ADOBE. Obrobiłem w PS i zapisałem do JPG w 8bit. Internet i Irfan nie czytają profilu kolorów Adobe. Czy jest szansa na uratowanie TIFFa, który był dość "precyzyjnie" męczony w PS? Tzn przerobienie do RGB tak aby kolory były takie jakie mają być- jakie widzę je w LR i PS czy musze odnowa robić proces- wyłać w PS i przy eksporcie dać na profil RGB i potem znowu do PS i męczyć całość? . . ..
wywołałem fotę w LR - do TIFFa 16 bit i profilu koloru ADOBE. Obrobiłem w PS i zapisałem do JPG w 8bit. Internet i Irfan nie czytają profilu kolorów Adobe. Czy jest szansa na uratowanie TIFFa, który był dość "precyzyjnie" męczony w PS? Tzn przerobienie do RGB tak aby kolory były takie jakie mają być- jakie widzę je w LR i PS czy musze odnowa robić proces- wyłać w PS i przy eksporcie dać na profil RGB i potem znowu do PS i męczyć całość? . . ..