Zobacz pełną wersję : Photokina 2012 jedzie ktoś?
Jedzie ktoś na Photokinę, można by się zrzucić na paliwo albo czy mógłbym się z kimś zabrać? Nie mam za bardzo floty na samotne wojaże więc wszystkie opcję mile widziane.
Ja jade, mam 2 vouchery wygrane w konkursie, jeden moge odsprzedac. Jestem z Zielonej Góry, niedaleko wiec, do paliwa sie dorzuce oczywiscie ale preferowalbym jechac nieswoim autem z uwagi na jego oplakany stan :> pisz na PM.
Ej, z ZG? A kiedy jedziesz i ile kosztuje paliwo?
No jade w tym tygodniu w ktorym jest photokina, konkretnie to jeszcze nie wiem, mi pasuje kazdego dnia. Z ZG w dwie strony bedzie jakies 1500km. Mysle ze koszt paliwa to jakies 500zl do podzialu, zalezy ofc jakim autem bysmy jechali.
Ja jadę. Wyjeżdżam z Krakowa wczesnym rankiem 17.09. Miejsca w samochodzie mam.
podbijam, wiec jak, kto jedzie? doloze sie do paliwa, ew oddam jeden bilet wstepu za koszty transportu.
ODDAM jeden bilet pod warunkiem ze ktos ze mna pojedzie i podzielimy sie kosztami podrózy...
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.