zawodnique
04-09-2012, 07:50
Cześć!
Byłem w niedzielę w Nowym ZOO w Poznaniu. Razem z flamingami siedziały małe ptaszki. Niestety nie widziałem tabliczki co to i nie wiem czy to jakiś lokalny gość na gapę, czy może też jakiś z Ameryki Południowej... W swoim atlasie go nie znalazłem, ale mam tylko atlas ptaków europy.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/09/ptak-3.jpg
źródło (https://lh5.googleusercontent.com/-WFMpuoGIiVg/UEUD4pIlLEI/AAAAAAAAKYw/EVeULwGnygU/s738/ptak.jpg)
Tutaj porównanie wielkości do Flaminga:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/09/DSC_4462JPG-3.jpg
źródło (https://lh3.googleusercontent.com/-pytlVYYatlc/UEUD7F-Aq-I/AAAAAAAAKY4/8wc-EqW1LIY/s696/DSC_4462.JPG)
Czy ktoś może wie co to za ptak?
Pozdrawiam
Byłem w niedzielę w Nowym ZOO w Poznaniu. Razem z flamingami siedziały małe ptaszki. Niestety nie widziałem tabliczki co to i nie wiem czy to jakiś lokalny gość na gapę, czy może też jakiś z Ameryki Południowej... W swoim atlasie go nie znalazłem, ale mam tylko atlas ptaków europy.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/09/ptak-3.jpg
źródło (https://lh5.googleusercontent.com/-WFMpuoGIiVg/UEUD4pIlLEI/AAAAAAAAKYw/EVeULwGnygU/s738/ptak.jpg)
Tutaj porównanie wielkości do Flaminga:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/09/DSC_4462JPG-3.jpg
źródło (https://lh3.googleusercontent.com/-pytlVYYatlc/UEUD7F-Aq-I/AAAAAAAAKY4/8wc-EqW1LIY/s696/DSC_4462.JPG)
Czy ktoś może wie co to za ptak?
Pozdrawiam