PDA

Zobacz pełną wersję : Zdjęcia Gwiazd!



s2ymek
03-09-2012, 17:13
Witam,
Mam pytanie... Jak się robi zdjęcia gwiazd?
chodzi mi o coś takiego.
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/303513_10151043867068951_1422617629_n.jpg

To jest połączone podobno z 500 kliknieć

MARTINK
03-09-2012, 17:26
aparat na statyw.
Wezyk
iso 200
kilkanascie klatek po 5 min
sklejka w PS
Podciagniecie kontrastu
Sumaryczny czas naswietlania - tutaj okolo 2h

s2ymek
03-09-2012, 17:38
z jakim światłem najlepiej.

I jeszcze gdybyś mógł mi przypomnieć jak to się łączyło w ps?

Nikonozaur
03-09-2012, 21:38
Fotki połącz sobie w programie Startrails (darmowy). A po drugie nie ten dział.

s2ymek
04-09-2012, 13:46
sorry ale jestem nowy na forach :) nie umiem jeszcze szukać itd :)

s2ymek
04-09-2012, 13:47
w którym dziale mogę o tym poczytać?

Greg77
05-09-2012, 11:09
Czego wiecej chciec (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=166496):D

s2ymek
14-09-2012, 20:52
Czego wiecej chciec (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=166496):D

Dzięki wielkie:)