Zobacz pełną wersję : Zdjęcia Gwiazd!
Witam,
Mam pytanie... Jak się robi zdjęcia gwiazd?
chodzi mi o coś takiego.
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/303513_10151043867068951_1422617629_n.jpg
To jest połączone podobno z 500 kliknieć
aparat na statyw.
Wezyk
iso 200
kilkanascie klatek po 5 min
sklejka w PS
Podciagniecie kontrastu
Sumaryczny czas naswietlania - tutaj okolo 2h
z jakim światłem najlepiej.
I jeszcze gdybyś mógł mi przypomnieć jak to się łączyło w ps?
Nikonozaur
03-09-2012, 21:38
Fotki połącz sobie w programie Startrails (darmowy). A po drugie nie ten dział.
sorry ale jestem nowy na forach :) nie umiem jeszcze szukać itd :)
w którym dziale mogę o tym poczytać?
Czego wiecej chciec (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=166496):D
Czego wiecej chciec (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=166496):D
Dzięki wielkie:)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.