PDA

Zobacz pełną wersję : Nauka z audiobook'a



Le Sir
31-08-2012, 12:16
Moi drodzy, czy mieliście doświadczenia z audiobook'ami do nauki języków obcych ? Może macie jakieś godne polecenia ?
Interesuje mnie odświeżenie niemieckiego, którego uczyłem się lata temu w mrocznych czasach licealnych, ale i angielski, którego szkolenia nigdy nie jest za mało.

Rafał_Sz
31-08-2012, 13:27
To zależy co się w tym czasie robi - czy możesz się skoncentrować na nauce, czy chwytasz podświadomie. Ja SITĘ przerzuciłem do MP3 i słucham sobie, bo samo urządzenie mnie śmieszy i wk***a, zamiast relaksować. :)

Le Sir
03-09-2012, 21:27
Chodziło mi o coś czego można posłuchać podczas jazdy samochodem czy porannej gimnastyki.

ropusz
23-10-2012, 22:32
Są fajne książki z serii Penguin Readers (różne poziomy). Ja kiedyś czytałem same książeczki ale obecnie do książeczki dorzucają audiobook.

ixm3n
23-10-2012, 22:58
Oprócz wspomnianego penguin sa jeszcze wydawnictwa cambridge readers, oxford readers. Podzielone na poziomy trudności. Trzeba szukać wersji z audio cd

Prezo
28-10-2012, 20:39
Również dołączę się do pytania...
Spędzam dużo czasu w samochodzie, który można by było wykorzystać na naukę.. :)

emet_b
28-10-2012, 20:49
ja mam w telefonie zgrane 170 lekcji metody Callana, ale rzadko do nich zaglądam :/