PDA

Zobacz pełną wersję : Włącznik!!! Ratunku



szmek
27-06-2005, 12:39
Pojawił się problem z włącznikiem w moim d70 i polega na tym że aparat po prostu nie chce się wyłączyć. Miał może ktoś z was taki problem? Dodam że usterka wystąpiła po pracy na weselu w sali gdzie wilgotność powietrza była pewnie bliska 100% do tego miałem pewnie troche wilgotne dłonie. Mogło to mieć jakiś wpływ. Wyłącznik zaczął przestawać kontaktować, wyniosłem aparat na dwór poleżał w samochodzie z pół godzinki i wszystko wróciło do normy. Po powrocie na sale i kilkunastu zdjęciach sytaucja się powtórzyła z tym że to teraz nie wróciła do normy. Pomóżcie proszę jak możecie bo nie ukrywam że boję się troche serwisu. Mam europejską gwaranację i aparay kupiony w Holandii. Czy w przypadku koniecznośći wysłania do serwisu wybrać serwis Polski czy bezpieczniej wysłać za granicę? Liczę na pomoc z Waszej strony. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Anonymous
27-06-2005, 14:18
śmiało atakuj serwis polski, ale nie licz na szybkość :) Ja serwisowałem tam CoolPixa, i problemem była tylko długa kolejka oczekujących. Jednak do wykonania nie mogę się doczepić, wymieniałem obudowę i coś tam jeszcze (po upadku ;) - faktycznie powiedzieli, że tego i tego zrobią - i tak było. Przesyłka wróciła na ich koszt. Raczej nie ma czego się obawiać.

Pozdrawiam

gmoszkow
27-06-2005, 14:20
Weź suszarkę i na zimnym powietrzu podmuchaj. Może pomoże, jeśli nie to wtedy serwis.

Pozdrawiam

Grzegorz

szmek
28-06-2005, 15:00
Próbowałem osuszyć i nic... :( . Dzisiaj aparat pojechał do Serwis Nikon Polska. Jak dzwoniłem do facet powiedział że do dwóch tygodni ale może się przedłużyć więc w sumie to nic konkretnego nie powiedział. Powiem szczerze że wysłałem go z drżącymi rękoma i teraz z niepewnością oczekuję powrotu. Oby tylko wszystko było w porządku...
Pozdrawiam

Anonymous
28-06-2005, 15:09
szmek - spoko, spoko, może będą jakieś małe zawirowania terminowe, ale jakości wykonania serwisu raczej się nie obawiaj - po prostu luzik :D