PDA

Zobacz pełną wersję : Co to za utwór?



foto4deg
26-08-2012, 16:04
Jestem w 100% przekonany, że wśród Szanownych Koleżanek i Kolegów znajdzie się meloman, który odpowie na moje pytanie. Cóż to za utwór, od sekundy 9?
http://www.youtube.com/watch?v=lzObqb8ix5M

Szukałem już wszędzie, nawet przez midomi i nic...Normalnie wstyd, że nie znam...

tot1977
26-08-2012, 16:30
;)
Sous le ciel de Paris
wersji ci odpowiadającej sobie poszukasz http://www.youtube.com/watch?v=IfqSmzR97UA

foto4deg
26-08-2012, 17:06
Tot1977 biję pokłony z wdzięczności :) Dzięki serdeczne!

tot1977
26-08-2012, 18:59
E tam, jakby co to mam piwo u ciebie ;)
Pozdrawiam
Tomek

foto4deg
26-08-2012, 22:06
:) Jak będziesz w Oslo, daj znać - piwo będzie czekało :D

ASAHI
27-08-2012, 11:46
Bardzo ładny kawałek :D

A ponieważ problem został rozwiązany, to zamykam.