Zobacz pełną wersję : Zmarł Neil Armstrong
kronos28
26-08-2012, 09:37
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/neil_armstrong_nie_zyje_to_on_pierwszy_stanal_na_k siezycu_240538.html
:(
Człowiek który zrobił mały krok... Spoczywaj w spokoju astronauto.
Megazordon
26-08-2012, 20:33
http://www.youtube.com/watch?v=HNuSD49chY8
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.