PDA

Zobacz pełną wersję : Zmarł Neil Armstrong



kronos28
26-08-2012, 09:37
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/neil_armstrong_nie_zyje_to_on_pierwszy_stanal_na_k siezycu_240538.html

:(

d_an
26-08-2012, 14:15
http://www.nasa.gov/

admin
26-08-2012, 14:20
Człowiek który zrobił mały krok... Spoczywaj w spokoju astronauto.

Megazordon
26-08-2012, 20:33
http://www.youtube.com/watch?v=HNuSD49chY8