ciepol
26-08-2012, 06:48
1
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/404/d3s5272bdwo.jpg/)
Jest mi niezmiernie milo poinformować Was że wyżej zamieszczone zdjęcie zajęło pierwsze miejsce
w Konkursie - Uśmiech dziecka - http://www.ateliora.com/pl/konkurs/usmiech-dziecka
Cieszę się bo pierwszy raz moja praca został tak wyróżniona
Zdjęcie wraz z innymi już kiedyś prezentowałem na forum
dla ciekawych link do wątku http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=210891
dla lubiących na FB (http://www.facebook.com/media/set/?set=a.241978535911935.47799.116215598488230&type=1)
pozdrawiam wszystkich
Marcin
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/404/d3s5272bdwo.jpg/)
Jest mi niezmiernie milo poinformować Was że wyżej zamieszczone zdjęcie zajęło pierwsze miejsce
w Konkursie - Uśmiech dziecka - http://www.ateliora.com/pl/konkurs/usmiech-dziecka
Cieszę się bo pierwszy raz moja praca został tak wyróżniona
Zdjęcie wraz z innymi już kiedyś prezentowałem na forum
dla ciekawych link do wątku http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=210891
dla lubiących na FB (http://www.facebook.com/media/set/?set=a.241978535911935.47799.116215598488230&type=1)
pozdrawiam wszystkich
Marcin