PDA

Zobacz pełną wersję : Karta pamięci



Szczurzyca
25-08-2012, 22:33
Witam. Planuje zakup karty pamieci do nikona d3100. Zastanawialam sie nad tymi:
http://allegro.pl/kingston-karta-pamieci-sd-8gb-sdhc-class-10-fv-gw-i2539434994.html
http://allegro.pl/8gb-karta-pamieci-goodram-sd-sdhc-pro-class-10-i2553800978.html
http://allegro.pl/8gb-sandisk-sd-sdhc-class-10-ultra-30mb-s-uhs-i-i2564065963.html

Tylko zastanawia mnie ile wejdzie zdjec na karte 8gb,a ile na 16gb przy zdjeciach najlepszej jakosci,orientuje sie ktos? I ktora bardziej oplaca mi sie kupic?

norz
25-08-2012, 22:45
Hej.ok 450 rawôw.zakładając że robisz tylko w raw... karta dobra, sam nabylem ale 16 gb tej firmy

Szczurzyca
25-08-2012, 22:47
Czyli trochę mało jak 450,lepiej kupię 16gb. A Ty dokładnie którą posiadasz?

norz
25-08-2012, 23:10
http://allegro.pl/karta-kingston-sd-sdhc-16gb-class-10-czytnik-i2512621352.html

Szczurzyca
25-08-2012, 23:11
Poszukuje czegos do 55zl. Apropo to napisalam Ci cos na pw :)

NIKOLAY
26-08-2012, 10:39
à propos

Szczurzyca
26-08-2012, 11:45
Nikolay,zdaje się,że Twój post jest nie na temat :)