PDA

Zobacz pełną wersję : Łąka w Krakowie



mlmar
24-08-2012, 21:26
Hejka. Nie jestem aktualnie w Krakowie a poszukuję do sesji w weekend jakiejś łąki. Żeby to nie były chaszcze z trawami po pierś p: tylko jakaś trawa z krzaczkami czy pastwisko ewentualnie. Ostatecznie jak nic nie znajdę wybiorę się na zakrzówek od ul. Tynieckiej chociaż wolałbym bardziej dziką łąkę. Orientujecie się może czy ładnie jest na podgórzu za kopcem Kraka? - tam gdzie się schodzi do wąwozu. Pamiętam że tam całkiem bujnie rosła dzika roślinność. (:

Ps. a może jakieś sady z drzewkami? :D

tot1977
25-08-2012, 23:22
Witam.
Proponuję wypad na Łąki Nowohuckie, a jak tam za mało będziesz miał łąk i krzaczków różnego rodzaju to niedaleko masz Wisłę a nad nią też sporo do podziałania. Nad Wisłę kierujesz się ul. Klasztorną do ronda, zaraz za nim zaparkować i walczyć ;) . Miejsce ma potencjał ;)
Pozdrawiam
Tomek