mlmar
24-08-2012, 21:26
Hejka. Nie jestem aktualnie w Krakowie a poszukuję do sesji w weekend jakiejś łąki. Żeby to nie były chaszcze z trawami po pierś p: tylko jakaś trawa z krzaczkami czy pastwisko ewentualnie. Ostatecznie jak nic nie znajdę wybiorę się na zakrzówek od ul. Tynieckiej chociaż wolałbym bardziej dziką łąkę. Orientujecie się może czy ładnie jest na podgórzu za kopcem Kraka? - tam gdzie się schodzi do wąwozu. Pamiętam że tam całkiem bujnie rosła dzika roślinność. (:
Ps. a może jakieś sady z drzewkami? :D
Ps. a może jakieś sady z drzewkami? :D