PDA

Zobacz pełną wersję : Tom kupuje złom-opinie



emet_b
24-08-2012, 18:51
Moi drodzy,

żona dostała ofertę pracy z TKZ (rozmowa w poniedziałek), niestety nie ma o nich jako o pracodawcy żadnej konkretnej opinii, więc chciałbym się Was podpytać-może ktoś tam pracuje lub współpracuje?
Jak wygląda atmosfera w firmie, system rozwoju itp.

Pytam na forum, gdyż ewentualne zatrudnienie wiąże się dla nas z reorganizacją całego dotychczasowego życia-wyjazd do innego miasta, poszukiwanie stancji, przedszkola dla syna itp.

Będę wdzięczny za informację.

lukpiecz
26-08-2012, 19:06
niestety nie mam nawet nikogo znajomego kto by tam pracował...

ale firma istnieje już sporo czasu na rynku, nie widać ogłoszeń o pracę co może (podkreślam "może") oznaczać brak częstej zmiany kadr :)

lukpiecz
21-10-2012, 16:42
I jak tam? Decyzje jakieś zapadły?

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

emet_b
21-10-2012, 20:54
O pamiętasz;)

Żona była na dwóch etapach rozmowy, ale na razie cisza z obu stron ;)