PDA

Zobacz pełną wersję : Yaris hybrydowa konkurs. Brał ktoś w tym udział?



barracuda
24-08-2012, 18:18
Ostatnio znalazłem informacje o konkursie organizowanym przez Toyotę. Chodzi o to, żeby przejechać jak najszybciej odcinek 5,3km w jak najkrótszym czasie spalając jak najmniej paliwa. Wyniki są jak dotąd bardzo różne i trudno powiedzieć jak jechać, żeby znaleźć się w czołówce. Brał ktoś udział w takim lub podobnym konkursie? Albo może ktoś jeździ hybrydowym autem...?:)

RobertMiernik
24-08-2012, 18:47
Ale w sensie, jak to się mierzy?
I jaki odcinek, dowolny byleby 5,3?

barracuda
24-08-2012, 19:12
No właśnie nie wiem za bardzo na jakiej zasadzie jest dobierany odcinek, ale wątpię żeby był identyczny. A pomiar jest ze wskazań komputera. Generalnie bardziej chodzi chyba o zachęcenie ludzi do kupna takiego auta, no ale jednak coś tam można wygrać. W finale taką właśnie toyotę.