PDA

Zobacz pełną wersję : Zdjęcia narzędzi



margolia
24-08-2012, 09:36
Witam,
czy kto się orientuje jak uzyskać taki efekt "zestaw1" (http://www.zakupy.resinet.pl/item30803-14,zestaw-nasadowy-12-22-narzedzia-e032900.html)
Na razie wychodzi mi coś takiego (http://eshop.pronar.com.pl/product/view/1602620)

Zostawić tak jak wyszło ( wg mnie na razie lepiej nie umiem ;-) )czy poprawiać? jeśli tak to co proponujecie?

sorki za linki z szopów jeśli to problem to skasuję ;-)

stock
24-08-2012, 10:21
a jakie sa roznice miedzy tym co zrobiles Ty a tym co podlinkowales. Jest OK. Zostaw.

RobertMiernik
24-08-2012, 10:58
Trochę mniej z kontrastem szaleć (jeśli dobrze kojarzę, że Twoje to czerwone) i będzie, ok.
Nic nie trzeba zmieniać.

stock
24-08-2012, 11:01
i jakośc podciągnij lekko. Bo jakas pixeloza wyszła.

Seeker
24-08-2012, 12:50
Przeostrzone deko jest.

margolia
24-08-2012, 15:44
Seeker faktycznie zawsze trochę przeginam z ostrością ;-) to chyba juz choroba...

RobertMiernik z ta czerwienia to niestety na każdym monitorze inaczej tutaj wole przegiąć niż dać za mały kontrast

stock różnica jest taka, że te narzędzia są takie prawie bialutkie przez co bardziej je widać...normalnie zdjęcie z taką walizką czerwoną daje czerwoną poświatę i narzędzia też są czerwone tak jak tutaj (http://www.narzedzianonstop.pl/motoryzacja/akcesoria-i-narzedzia/p,zestaw-kluczy-nasadowych-1-4cala-35szt-proline-4-14mm,33270.html), moje zdjęcie jest klejone z dwóch dawałam kartki białe żeby one się odbijały w narzędziach - zastanawiam się jak uzyskać jeszcze jaśniejsze-srebrzyste narzędzia ;-)

ps
pikseloza?? o co ho??

Art Erie
24-08-2012, 16:21
[...] moje zdjęcie jest klejone z dwóch dawałam kartki białe żeby one się odbijały w narzędziach - zastanawiam się jak uzyskać jeszcze jaśniejsze-srebrzyste narzędzia ;-)[...]

Aluminiowa folia do pieczenia ?

margolia
24-08-2012, 16:39
strzał pewnie w dziesiątkę ...spróbuje w poniedziałek ;-)

Seeker
25-08-2012, 00:07
"faktycznie zawsze trochę przeginam z ostrością to chyba juz choroba..."

Przyczyną może być także monitor, n.p. lekko zjechany crt.

margolia
27-08-2012, 08:46
Seeker monitory mam dwa ale kiepskie na każdym inaczej ;-/ może kiedyś jakiś litościwy się zlituje i kupi mi coś ekstra super wypas ;-) wszystko przede mną ;-)

Dzięki wszystkim za pomoc, n razie mam inna robótkę ale jak tylko zdjęcia zrobię to się pochwalę efektami ;-)

margolia
28-08-2012, 11:09
sorki za post pod postem ;-/

niestety na zdjęciach zestawów nie ma rażącej różnicy z wykorzystaniem ala'blendy
za to w samych narzędziach różnica jest ogromna

zdj. z białymi kartkami

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/08/DSC_7070JPG-1.jpg
źródło (http://www.pronar.com.pl/files/wz/DSC_7070.JPG)

zdj. z blenda i białą kartką na dole

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/08/DSC_7520JPG-1.jpg
źródło (http://www.pronar.com.pl/files/wz/DSC_7520.JPG)

zdj. z samymi blendami

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/08/DSC_7501JPG-1.jpg
źródło (http://www.pronar.com.pl/files/wz/DSC_7501.JPG)

(mam nadzieje że nie za wielkie zdjęcia jak coś to zmniejszę)

Proszę o radę czy jeszcze coś można dograć ;-)

Seeker
03-09-2012, 21:48
Nie moja działka, ale efekt uważam z bardzo przyzwoity.

fafniak
03-09-2012, 22:10
wybieram 2