PDA

Zobacz pełną wersję : Net z Nokii E6 na androida



pil74
23-08-2012, 08:00
Mam problem z odbiorem netu na urządzeniach z androidem, który udostępniany jest poprzez Nokię E6.
Do udostępniania sieci poprzez E6 używam joiku spot premium i o ile laptopy na win xp i win 7 chodzą na tym bez najmniejszego problemu, to urządzenia na androidzie 2.3 czy 4 sieci nie widzą wcale.
Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi. Robię coś nie tak?

TOP67
23-08-2012, 10:46
A komputer widzi to jako połączenie jako infrastructure czy ad-hoc?

renard
23-08-2012, 18:25
Już zabierałem się za ten temat, udostępniając internet z nokii przez joiku mamy sieć peer-to-peer adhoc.
Także trzeba kombinować z innym programem albo zmień telefon na taki z androidem :)
Jak znajdzie się ktoś mądrzejszy i znajdzie rozwiązanie to sam z niego chętnie skorzystam.

eristoff
23-08-2012, 20:39
A co na to producent oprogramowania ? Zapłaciłeś więc wymagaj .

Piszą na necie że wgranie CM7 pomaga

pil74
23-08-2012, 21:04
Chyba nic tu więcej nie wymyślę. Wszelkie możliwe ustawienia na nic się zdają i android z symbianem się dogadać nie mogą:)
Przy okazji pozbędę się tego ustrojstwa i tyle. :)