pil74
23-08-2012, 08:00
Mam problem z odbiorem netu na urządzeniach z androidem, który udostępniany jest poprzez Nokię E6.
Do udostępniania sieci poprzez E6 używam joiku spot premium i o ile laptopy na win xp i win 7 chodzą na tym bez najmniejszego problemu, to urządzenia na androidzie 2.3 czy 4 sieci nie widzą wcale.
Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi. Robię coś nie tak?
Do udostępniania sieci poprzez E6 używam joiku spot premium i o ile laptopy na win xp i win 7 chodzą na tym bez najmniejszego problemu, to urządzenia na androidzie 2.3 czy 4 sieci nie widzą wcale.
Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi. Robię coś nie tak?