Zobacz pełną wersję : wystawa hesji
Nie widziałem nigdzie informacji na forum, więc lekko się zdziwiłem będąc w Focus Mall w Piotrkowie Tryb. Wystawa nazywa się Odloty hesji i jest do obejrzenia do 27.08, a w niedzielę jest nawet spotkanie z autorem. Fotki lotnicze znane z forum w dużym formacie, z opisami. Jak ktoś z okolicy to polecam.
Generalnie to Sławek ze swoimi fotami jeździ po kraju już od... 2 lat? Jakoś tak. Kurde, ale ten czas leci...
I Sławek jest tak skromny, że kilka miesięcy temu o jego wystawie - tuż pod moim nosem - też dowiedziałem się w ostatniej chwili. Miałem ważne (nieprzestawialne) spotkania, nie mogłem być. I bardzo żałuję, bo wystawa jest piękna! Polecam.
Widziałem tą wystawę w Rybnickim Focusie , świetne prace. Polecam każdemu!
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.