PDA

Zobacz pełną wersję : wystawa hesji



kemot
22-08-2012, 13:33
Nie widziałem nigdzie informacji na forum, więc lekko się zdziwiłem będąc w Focus Mall w Piotrkowie Tryb. Wystawa nazywa się Odloty hesji i jest do obejrzenia do 27.08, a w niedzielę jest nawet spotkanie z autorem. Fotki lotnicze znane z forum w dużym formacie, z opisami. Jak ktoś z okolicy to polecam.

Majek
23-08-2012, 11:12
Generalnie to Sławek ze swoimi fotami jeździ po kraju już od... 2 lat? Jakoś tak. Kurde, ale ten czas leci...

jchyra
23-08-2012, 11:18
I Sławek jest tak skromny, że kilka miesięcy temu o jego wystawie - tuż pod moim nosem - też dowiedziałem się w ostatniej chwili. Miałem ważne (nieprzestawialne) spotkania, nie mogłem być. I bardzo żałuję, bo wystawa jest piękna! Polecam.

bastek
23-08-2012, 15:12
Widziałem tą wystawę w Rybnickim Focusie , świetne prace. Polecam każdemu!