Zobacz pełną wersję : nie mogę wejść na stonę główną forum
wyświetlają się tylko reklamy na górze i tyle ???
Musisz kupić po jednej rzeczy w każdym ze sklepów, dopiero wtedy zostanie odblokowany dostęp do reszty forum. ;)
W każdej przeglądarce tak masz?
Tyyyy tez tak mam od kilku dni, ale tylko na IE i w pracy, na telefonie jest ok i w domu ok.
W domu sprawdzalem na Chromie i IE na obu jest ok.
Myslalem, ze mi cos zamieszali w pracy, bo cala masa stron jest poblokowana;)
na lisku jest OK, chrome również.
Ja musze pzregladac przez zakladke "moje posty":D
używam IE, ale na tablecie na Operze jest to samo
U mnie na Operze, IE oraz FF wszystko hula.
W domu mam za to ficzer, że Opera podmienia losowo grafikę. Czasem zamienia awatary, czasem emoty, czasem jedno z drugim. Po jakiejś aktualizacji się poprawiło na chwilę i ogólnie jest lepiej niż było kilka wersji wstecz, ale problem występuje. Co prawda występuje tylko stronach, które często odwiedzam. Czyszczenie cache pomaga na bardzo krótko.
Heh ja w pracy mam ustawione czysczenie cache po kazdym wyjsciu z przegladarki, wiec to nie to:)
o na Operze już działa a na IE nie :(
Amadeusz
22-08-2012, 15:09
A ja myślałem, że to jakiś delikatny ban :)
Tez to masz:D Nie ma na to masci?
Sebastianito
22-08-2012, 19:52
Ludzie ciagle uzywaja IE... You Are Mad!
misiobudrysio
22-08-2012, 20:16
A ja myślałem, że to jakiś delikatny ban :)
tez tak myslalem
od paru dni na IE tylko reklamy dzis wszedlem klikajac "moje posty"
Amadeusz
22-08-2012, 21:12
tez tak myslalem
od paru dni na IE tylko reklamy dzis wszedlem klikajac "moje posty"
No dokładnie. Ale na Firefox działa, z tym, że ja nie lubię FF. Gdyby nie wątek sinnera ciągle bym się głowił :)
Mam ten sam problem. Używam IE i od kilku dni brak możliwości wyświetlenia strony głównej. Wyłącznie górka i baner reklamowy.
Wchodzę przez moje posty a następnie szybkie menu.
Może ktoś odpowiedzialny się wypowie albo naprawi.
Mam to samo. W pracy IE8 i forum działa, a w domu też IE8 i efekty jak u przedpiszców.
U mnie działa i na FF i na IE.
:D Ban dla IE 8 no i wszystkiego na czym nie chodziło. Już powinno być ok.
adriansocho
23-08-2012, 10:21
O, brawo, pierwszy post, który porusza tematykę padów forum, które nastąpiły w ostatnich dniach:)
A gdzie Ty masz coś o padach? ;-)
adriansocho
23-08-2012, 11:07
Chodzi mi o to, że w ciągu ostatniego tygodnia zdarzyło się już co najmniej 2 razy, a jeszcze nikt o tym nie wspomniał.
Bo już każdy ma dosyć wspominania... To i tak, jak by grochem o ścianę. Trzeba się przyzwyczaić i tyle. Albo zmienić forum. ;-)
Ludzie ciagle uzywaja IE... You Are Mad!
Kurde w parcy nic nie moge instalowac!!!!:P
:D Ban dla IE 8 no i wszystkiego na czym nie chodziło. Już powinno być ok.
Dzieki!!!;)
Nie rozumiem skąd ta liczba mnoga. Był pad. Jeden. Domena przekierowana na info. Mam założyć wątek z powodem? Po co? Dla kolejnej zbędnej w tym temacie dyskusji?
Pozdrawiam. Piotr Milecki.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.